از ساعت به مدت

همكاری شبكه رادیویی ورزش و دانشگاه آزاد اسلامی برای توسعه ورزش دانشگاهی

مدیر شبكه رادیویی ورزش و رئیس مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در دیداری صمیمانه بر همافزایی طرفین در راستای ترویج فرهنگ ورزش دانشگاهی تاكید كردند.

1401/11/12
15:03

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی آذرمكان مدیر شبكه رادیویی ورزش و مدیران این شبكه صبح امروز در نشستی صمیمانه با امیرعباس لشگری رئیس مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدعلی مقدسیان مدیرعامل خبرگزاری آنا به گفت و گو و تبادل نظر در خصوص هم‌افزایی طرفین در راستای ترویج فرهنگ ورزش دانشگاهی پرداختند.

در این نشست كه به میزبانی شبكه رادیویی ورزش برگزار شد، مهدی آذرمكان ضمن ابراز خرسندی از توجه مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی به حوزه تخصصی ورزش و رسانه، از پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه همكاری استقبال كرد و گفت: این تفاهم نامه می تواند نقطه عطفی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ورزش دانشگاهی باشد.

مدیر شبكه رادیویی ورزش با تاكید بر لزوم تشكیل كمیته تخصصی كارشناسان دانشگاه و شبكه رادیویی ورزش برای سیاست گذاری و برنامه ریزی در ورزش دانشگاهی، بیان كرد: با توجه به تعامل خوبی كه با مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه برقرار شده است تلاش می كنیم پیوند دانش، فرهنگ، ورزش و رسانه را پررنگ‌تر كنیم و گام‌های بلندی در این زمینه برداریم.

رئیس مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با ارایه توضیحاتی در خصوص مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، از برقراری تعامل و ارتباط حرفه‌ای این مركز با رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری از جمله شبكه رادیویی ورزش به منظور جریان‌سازی فعالیت‌های فرهنگی ورزشی دانشگاه طی سه سال اخیر سخن به میان آورد و پیشنهاد تولید برنامه‌های ویژه ورزش دانشگاهی را مطرح كرد كه با استقبال مدیران شبكه رادیویی ورزش رو به رو شد.

امیرعباس لشگری نقش شبكه رادیویی ورزش را در عرصه مهم و حساس پوشش خبری، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی و همچنین تندرستی و نشاط آحاد جامعه به ویژه جوانان، كلیدی خواند و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از یك میلیون و 250 هزار دانشجو، افزون بر 5 میلیون دانش آموخته و برخورداری از یك میلیون و 520 هزار متر مربع اماكن ورزشی روباز و سرپوشیده، تلاش كرده به بهترین شكل ممكن در خدمت ورزش همگانی، قهرمانی و ملی باشد

بهرمندی بیشتر از فضای ورزش دانشگاهی برای استعدادیابی، نخبه پروری و پرورش ورزشكاران فرهیخته و همچنین پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه همكاری مركز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و شبكه رادیویی ورزش، از دیگر موضوع های مهمی بود كه امیرعباس لشگری مطرح كرد.

در پایان این نشست، دكتر لشگری با اهدای نشان ورزش دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش‌های ارزنده دكتر آذرمكان و سایر دست اندركاران شبكه رادیویی ورزش تقدیر و تشكر كرد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت