از ساعت به مدت

یكی از خادمان حرم رضوی؛ شب احیا تصمیم‌ گرفتم خادم‌ امام رضا(ع) باشم/ در حرم چیزی تحت عنوان بازنشستگی نداریم

یكی از خادمان حرم رضوی در برنامه پناه پهلوانان درباره نحوه خادم شدن خود صحبت كرد.

1401/07/06
08:26

افشار، خادم امام رضا(ع) در گفتگو با برنامه پناه پهلوانان رادیو ورزش با بیان سابقه ورزشی خود گفت: من از سال 90 رشته كیوكوشین كاراته را انتخاب كردم و حدود 10 سالی هست كه افتخار خادمی امام رضا(ع) را دارم.

وی با بیان اینكه آرزو داشتم خادم امام رضا(ع) باشم، اظهار كرد: در یك شب احیا با دیدن خادمان حرم آرزویی كردم و پس از ثبت نام و روال اداری مشغول این كار پر افتخار شدم و اكنون در قسمت انتظامات رواق‌ها مشغول هستم.

افشار با ذكر خاطره‌ای از ایام كاری خود گفت: یك نوبت من برای غبارروبی از مضجع مطهر رفتم و جزو مواردی بود كه نزدیك‌ترین موقعیت نسبت به آقا امام رضا(ع) را داشتم و امروز نیز یك خانم مسن از نیشابور با پای پیاده به حرم آمده بود كه وقتی اینجا رسید از من غذای حضرتی خواست. ما و دوستان نیز سهم غذای خودمان را با افتخار تقدیم این بانو كردیم.

وی با بیان این نكته باید این شبها بیش از پیش احترام زوار را داشته باشیم، افزود: به دلیل سیل جمعیت عاشق امام رضا(ع) باید با صبر و حوصله بیشتری برخورد كنیم و مراقب باشیم كه خدای نكرده دلی از زائری شكسته نشود.

خادم حرم امام رضا(ع) درباره مدت زمان خدمت خود و پایان این زمان اظهار كرد: من تا زمانی كه خود حضرت رضا(ع) بخواهد در خدمت ایشان خواهم بود و در حرم چیزی تحت عنوان بازنشستگی نداریم.

افشار در پایان گفت: از آقا امام رضا(ع) می‌خواهم به حق این شبهای عزیز پیش خداوند واسطه شوند و تمام مریضان كشور را لباس عافیت بپوشانند.

دسترسی سریع
1 مناسبت