از ساعت به مدت

یكی از خادمان حرم رضوی مطرح كرد؛ ثبت خاطرات زوار امام رضا(ع) برای استفاده آیندگان

یكی از خادمان حرم امام رضا(ع) در برنامه پناه پهلوانان رادیو ورزش گفت: ما در حرم دفتری برای ثبت خاطرات زوار داریم كه انشاالله آیندگان نیز بتوانند از آن استفاده كنند.

1401/07/04
19:21

شهرضا كریم‌لو از خادمان حرم امام رضا(ع) در برنامه پناه پهلوانان رادیو ورزش درباره نحوه انتخابش به عنوان خادم گفت: من از سال 92 افتخار خادمی را پیدا كردم و اینجا آمده ایم تا فقط به زائران امام خدمت كنیم و خاك پای امام رضا(ع) را طوطیای چشم كنیم.

وی در خصوص برخورد با زوار اظهار كرد: من بیرون از اینجا چون بازاری هستم در برخورد با مشتری گاهی عصبانی می‌شوم و كلنجار می‌روم، اما وقتی وارد حرم می‌شوم انگار روحیه‌ام‌ عوض می‌شود و با زائر به خوبی رفتار می‌كنم و هنگام خروج از حرم نیز از آقا تشكر می‌كنم و می‌خواهم توفیق بدهد كه هفته بعد نیز بتوانم خدمت كنم.

خادم‌ حرم امام رضا(ع) در خصوص رشته ورزشی خود كه در آن فعالیت دارد، بیان كرد: من در رشته بسكتبال و دو و میدانی فعالیت می‌كردم و همین ورزش باعث افزایش نشاط و روحیه‌ام شده بود و حین كار نیز باعث بهبود عملكردم شده است.

كریم‌لو با ذكر خاطره ای از ایام كاری خود گفت: امروز یك خانم مسن از نیشابور با پای پیاده به حرم آمده بود كه وقتی اینجا رسید از من غذای حضرتی خواست. ما و دوستان نیز سهم غذای خودمان را با افتخار تقدیم این بانو كردیم.

خادم حرم امام رضا(ع) درباره مدت زمان خدمت خود و پایان این زمان اظهار كرد: من تا زمانی كه خود حضرت رضا(ع) بخواهد در خدمت ایشان خواهم بود و در حرم چیزی تحت عنوان بازنشستگی نداریم.

وی در‌ پاسخ به سوالی مبنی بر ثبت خاطرات زوار بیان كرد: ما در اینجا دفتری برای ثبت این رویدادها داریم كه انشاالله آیندگان نیز بتوانند از آن استفاده كنند.

كریم‌لو در پایان گفت: من از تمام زائرانی كه به این بارگاه می‌آیند تقاضا دارم كه قدر خودشان را بدانند و از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت