از ساعت به مدت

ویژه برنامه‌های رادیو ورزش در آخرین روز از ماه صفر

به مناسبت شهادت امام رضا علیه‌السلام شبكه رادیویی ورزش با دو ویژه برنامه «زیارت مهر» و «پناه پهلوانان» همراه مخاطبان است.

1401/07/04
14:30

به گزارش رادیو ورزش؛ شبكه رادیویی ورزش به مناسبت شهادت امام رضا علیه‌السلام و در آخرین روز از ماه صفر، ویژه برنامه‌هایی را برای مخاطبان در نظر گرفته است.

«زیارت مهر» كاری از حسین سلطانی است كه فردا از ساعت 10 به مدت 120 دقیقه روی آنتن رادیو ورزش خواهد رفت. بیان خاطرات زیارت حرم امام هشتم توسط ورزشكاران، گفتگو با پیرغلامان ورزش، مصاحبه با ورزشكاران در خصوص خاطرات آنان در مسابقات ورزشی و بررسی اصول جوانمردی در ورزش از بخش‌های این برنامه به شمار می‌رود.

«پناه پهلوانان» از دیگر ویژه برنامه‌های این شبكه است كه به صورت زنده از حرم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) از ساعت 16 الی 17 پخش خواهد شد. توسعه فرهنگ پهلوانی و معارف اهل بیت(ع) در حوزه تربیت بدنی و ورزش از رویكردهای اصلی این برنامه است. مدال عاشقی، خادمان حرم و نجوای دل از بخش‌های این برنامه محسوب می‌شود كه با معرفی ورزشكارانی كه مدال خود را به مشهد مقدس اهدا كردند و خدام ورزشكار افتخاری حرم حضرت رضا(ع) هستند، همراه است.

مخاطبان می‌توانند شنونده این ویژه برنامه‌ها از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش باشند. همچنین برای شنیدن آرشیو به سایت رادیو ورزش به نشانی www.radiovarzesh.ir مراجعه كنند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت