از ساعت به مدت

داور فوتبالی مجری برنامه محوطه گفتگو رادیو ورزش شد

برنامه "محوطه گفتگو" همزمان با شروع فصل جدید با اجرای علی خسروی از داوران پیشكسوت فوتبال روی آنتن شبكه رادیویی ورزش می‌رود.

1401/07/04
14:23

به گزارش رادیو ورزش؛ برنامه "محوطه گفتگو" كاری از گروه ورزش و تفریحات شبكه رادیویی ورزش است. این برنامه از ابتدای فصل پاییز در عصرهای جمعه از ساعت 17 میهمان شنوندگان می‌شود.

مریم رستمی مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش اظهار كرد: این برنامه تولیدی با رویكرد سرگرمی، تفریحی و آموزشی و به گونه‌ای متفاوت خاطره‌گویی با اهالی ورزش خواهد بود. نام برنامه برگرفته از شخصیت مجری برنامه آقای علی خسروی از داوران پیشكسوت فوتبال است چرا كه سال‌ها در محوطه جریمه داوری كرده و در حال حاضر وارد محوطه گفتگو شده است.

رستمی ادامه داد: علاوه بر ثبت خاطرات میهمانان برنامه، ایجاد یك فضای مفرح و در عین حال آموزنده از خاطرات و تجربیات پیشكسوتان در میادین ورزشی از جمله رویكردهای برنامه به شمار می‌رود.

وی بیان كرد: یكی از كمبودهای ما در رادیو ورزش طراحی برنامه‌های گفتگو محور در قالب سرگرمی و تفریحی و با هدف آموزشی است. این برنامه را به صورت فصلی آماده كردیم كه اگر نیاز مخاطب تامین شد، آن را ادامه دهیم.

محسن افضلی تهیه كننده این برنامه بیان كرد: در "محوطه گفتگو" قرار است با اهالی ورزش گپ و گفت صمیمانه و متفاوتی داشته باشیم‌. نگاهی به زوایای پنهان زندگی آنان، مسائل شخصی و روزمره، اوضاع و احوال خانواده و موارد ورزشی كه اگر به عنوان نقطه قوت و یا ضعف آن چهره بوده و كمتر كسی به آن پرداخته، ما بتوانیم مطرح كنیم تا برای شنوندگان جذابیت داشته باشد.

او با اشاره به حضور علی خسروی به عنوان مجری برنامه گفت: فكر می‌كنم حضور آقای خسروی با توجه به ویژگی‌های شخصی او بتواند نظر مخاطبان را جلب كند. صراحت لهجه، شیوایی سخن و همچنین حضور چند ساله او در دل ورزش و داوری باعث در جریان بودن همان زوایای پنهان میهمانان می‌شود و این موضوع كمك شایانی به كسب رضایت شنوندگان می‌كند. از نظر من نكاتی كه از میهمانان مطرح می‌كند برای مخاطب شنیدنی است.

علی خسروی داور پیشكسوت فوتبال و مجری این برنامه عنوان كرد: حدود 30 سال در عرصه بین‌المللی داوری با 100 قضاوت فعالیت داشتم. فكر می‌كنم این اتفاق یك نقطه عطفی در برنامه‌های گفتگو محور رادیویی باشد چرا كه خاطرات مشتركی با ورزشكاران رشته‌های مختلف دارم. حس بسیار خوبی دارم و با انرژی این كار را انجام می‌دهم و همه تلاشم این است كه این حس و هیجان را به شنونده و میهمان برنامه منتقل كنم.

وی ادامه داد: من دو سال مجری برنامه شب‌های فوتبالی بودم و حدود 25 سال است كارشناس صدا و سیما به ویژه سیما هستم. به همین علت كار در رادیو و تلویزیون برای من راحت است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت