از ساعت به مدت

پوشش كامل مسابقات زنان كشورهای اسلامی از كانال صدای ورزش بانوان

مریم رستمی سرپرست كانال صدای ورزش بانوان از پخش كامل مسابقات ورزشی زنان در پنجمین دوره از بازی‌های همبستگی كشورهای اسلامی خبر داد.

1401/05/19
07:11

مریم رستمی سرپرست كانال صدای ورزش بانوان در گفتگو با خبرنگار رادیو ورزش در خصوص پخش مسابقات پنجمین دوره از بازی‌های همبستگی كشورهای اسلامی اظهار كرد: سعی ما بر این است كه تمامی مسابقات بانوان ورزشكار كشورمان را با توجه به جدول زمانبندی و حضور نیروهای متخصص پوشش دهیم. همانگونه كه مسابقات جهانی هندبال دختران در رده نوجوانان را پوشش دادیم قطعا در رده بزرگسالان هم این كار را به صورت كامل و در كنار سایر رشته‌ها همچون والیبال و بسكتبال سه نفره از طریق این كانال و بخش‌هایی هم از شبكه رادیویی ورزش پوشش خواهیم داد.

وی افزود: برخی از رشته‌ها مانند دوچرخه‌سواری و دو و میدانی كار خود را كمی زودتر آغاز كردند و مسابقات آن با روزهای عزاداری امام حسین علیه السلام مصادف شد. با توجه به ماهیت این رشته‌ها كه زمان بر و طولانی هستند و احترامی كه برای این روزها قائل هستیم، این مسابقات را در جدول پخش كانال ورزش بانوان قرار ندادیم. از روزهای آتی مسابقات بانوان، هم از طریق این كانال و هم از موج اف ام رادیو ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.

رستمی با اشاره به پخش مسابقات ورزشی بانوان به صورت كامل برای نخستین بار از كانال صدای ورزش بانوان تصریح كرد: این پنجمین دوره از مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی است. هیچ زمانی به صورت مستقیم رقابت‌های بانوان پخش نشده و همیشه در حد اعلام نتایج بوده است. در برخی از رشته‌های رزمی كه گزارشگران ما چه در المپیك یا در مسابقات بین‌المللی اعزام شدند، این رقابت‌ها را پخش كرده بودیم، اما اینكه یك گزارشگر خانم به صورت كامل و تخصصی رشته‌های ورزشی بانوان را گزارش كند، برای نخستین بار است كه در كانال صدای ورزش بانوان رخ می‌دهد.

سرپرست كانال رادیویی ورزش بانوان از حضور گزارشگران متخصص در كانال صدای ورزش بانوان خبر داد و گفت: برای گزارشگران تخصصی همانطور كه در مسابقات هندبال شاهد آن بودید، از محیا شهسواری از خبرنگاران رشته هندبال و معصومه كیانی از گزارشگران رادیو ورزش در این رشته استفاده كردیم. این دو بانو توانستند به صورت كاملا حرفه‌ای گزارشات را انجام دهند كه خوشبختانه مورد استقبال كارشناسان و متخصصان، اهالی رسانه و مردم قرار گرفت. حتی بزرگان زیادی از حوزه گزارشگری تماس گرفته و گزارش این دو نفر را مورد تمجید قرار دادند.

رستمی در خاتمه ضمن ابراز امیدواری از روند رو به رشد كانال صدای ورزش بانوان بیان كرد: امیدوارم كه حمایت مردم و مسئولان در روند كار ما موثر باشد چرا كه در حال سپری كردن روزهای اولیه كار هستیم، اما قطعا پشتیبانی مسئولان، نواب رئیس فدراسیون‌های ورزشی، قهرمانان و اهالی رسانه می‎تواند ما را در هر چه بهتر شدن این كانال یاری نماید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت