از ساعت به مدت

نذر عطش، ویژه برنامه رادیو ورزش در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی

ویژه برنامه نذر عطش در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی راس ساعت 9 به روی آنتن شبكه رادیویی ورزش می‌رود.

1401/05/15
19:41

به گزارش رادیو ورزش؛ ویژه برنامه نذر عطش در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت زنده از شبكه رادیویی ورزش پخش خواهد شد.

صدف سبحانی تهیه‌كننده ویژه برنامه نذر عطش با اشاره به رویكرد این ویژه برنامه اظهار كرد: ایجاد فضای معنوی در جامعه به ویژه ورزشكاران و ورزش دوستان، پرداختن به مفاهیمی همچون آزادگی، جوانمردی، صبر و استقامت كه در واقعه كربلا معنا شد و در حوزه ورزش كاربردهای بسیاری دارد از رویكردهای این ویژه برنامه محسوب می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال كه نام برنامه از كجا نشات گرفته است، ادامه داد: نذر عطش حاصل اتاق فكری است كه سعی بر آن داشتیم نامی را انتخاب كنیم كه بار معنوی و مفهومی خوبی را به همراه داشته باشد و در عین حال در شان برنامه باشد.

سبحانی درباره بخش‌های مختلف ویژه برنامه نذر عطش بیان كرد: بازخوانی روایت تاسوعا و عاشورا برای نسل جوان، گفتگو با ورزشكارانی كه متولی هیئت‌های مذهبی هستند، نگاهی به آموزه‌های قیام خونین كربلا و تاثیرات آن بر ورزشكاران در مسیر زندگی حرفه‌ای و آشنایی با خانواده شهدای ورزشكار از جمله قسمت‌های مختلف این ویژه برنامه به شمار می‌رود.

تهیه كننده رادیو ورزش گفت: معاونت صدا رسانه ملی در سال‌های اخیر همكارانی را از شبكه‌های مختلف به كربلای معلی اعزام كرده است. حتما با گزارشگران اعزامی به صورت زنده ارتباط خواهیم داشت.

وی در خاتمه تصریح كرد: این برنامه در روزهای یكشنبه و دوشنبه از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه با گویندگی اختر زورقچیان، نویسندگی عادله گلستانی و گزارشگری آرش اسدی و حمید خواجه‌خباز پخش خواهد شد. همچنین كارشناسان مذهبی، پیرغلامان و مداحان اهل بیت علیه‌السلام هم در برنامه حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت