از ساعت به مدت

برنامه همه برای ایران همراه با ورزشكاران در مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی

برنامه همه برای ایران رادیو ورزش به پخش زنده مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی می‌پردازد.

1401/05/15
14:32

به گزارش رادیو ورزش؛ برنامه همه برای ایران كاری از گروه مسابقات ورزشی شبكه رادیویی ورزش با آغاز پنجمین دوره مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی، این بازی‌ها را به صورت زنده پوشش می‌دهد.

علی اصغر احمدی مدیر گروه مسابقات ورزشی رادیو ورزش بیان كرد: مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی از چهاردهم مرداد آغاز و تا 27 مرداد در قونیه ادامه دارد. در این دوره از بازی‌ها در مجموع سه هزار ورزشكار از كشورهای مختلف حضور پیدا كردند كه 483 رویداد در 24 رشته ورزشی برگزار می‌شود. پوشش زنده مسابقات، انعكاس خبری آن در تارنمای شبكه و تحلیل و بررسی عملكرد ورزشكاران اعزامی از رویكردهای اصلی این ویژه برنامه محسوب می‌شود. همچنین اخبار و نتایج برخی از مسابقات را به صورت لحظه‌ای نیز در فواصل برنامه‌های شبكه پخش خواهد شد.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف برنامه افزود: بخش "ایران در مسابقات كشورهای اسلامی" به تاریخچه حضور كشورمان در این رقابت‌ها و بخش "قهرمانان" به معرفی ورزشكاران اعزامی می‌پردازد. "تالار مشاهیر" و "هماوردان" هم قهرمانان پیشكسوت و بازیكنان تیم‌های حریفان را معرفی می‌كند. "با داوران" از دیگر بخش‌های برنامه است كه ضمن معرفی داوران، عملكرد آنان را هم در بازی‌های مختلف بررسی می‌كند.

مدیر گروه مسابقات ورزشی رادیو ورزش تصریح كرد: حضور ورزشكاران ایرانی در كنار سایر كشورهای مسلمان محلی برای دوستی و گسترش مودت با سایر ملل مسلمان است و منجر به بروز و ظهور قدرت ورزشكاران ما در میان سایر كشورها می‌شود. ورزشكاران محجبه هم با حضور خود در این رویداد به اصول انسانی و اسلامی تاكید كرده و احترام آنان به رقبا بیانگر عمق راهبردی گفتمان انقلاب اسلامی است.

احمدی در خاتمه تاكید كرد: این برنامه طبق برنامه‌ بازی‌ها و در ساعات مختلف در جدول پخش رادیو ورزش قرار می‌گیرد. اولین قسمت آن به پخش زنده مسابقه تیم والیبال ایران و قطر اختصاص خواهد داشت كه 18 مرداد ماه از ساعت 14:30 از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش خواهد شد. البته برخی از مسابقات بانوان در مراحل حساس نهایی و نیمه‌نهایی علاوه بر كانال صدای ورزش بانوان همزمان در قالب همین ویژه برنامه از رادیو ورزش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت