از ساعت به مدت

همراه با رادیو ورزش در محرم 1444

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، شبكه رادیویی ورزش ویژه برنامه‌های متنوعی را برای مخاطبان تدارك دیده است.

1401/05/05
11:02

به گزارش رادیو ورزش؛ شبكه رادیویی ورزش به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، ویژه برنامه‌های مختلفی را برای مخاطبین در نظر گرفته است.

«شور حسینی» عنوان برنامه‌ای است كه به موضوع ایثار، جوانمردی، شهادت و نشر این فرهنگ عاشورایی در بین جوانان و ورزشكاران می‌پردازد. برنامه با حضور كارشناس مذهبی در سه محور همچون فلسفه قیام عاشورا، بررسی شخصیت‌های قیام عاشورا و سند تحول دنبال می‌شود.

فتوت‌نامه، سخنان سردار سلیمانی در خصوص ایثار و شهادت و ولایت‌پذیری، روز شمار و وقایع هر روز محرم، معرفی شهدای ورزشكار، معرفی پیرغلامان حسینی علیه‌السلام از جمله بخش‌های متنوع این ویژه برنامه محسوب می‌شود.

برنامه به تهیه كنندگی حسین سلطانی و گویندگی مریم فخار هر روز از ساعت 5 صبح به مدت 90 دقیقه روی آنتن می‌رود.

«نذر عطش» از دیگر ویژه برنامه‌های این شبكه رادیویی است كه در روز تاسوعا و عاشورای حسینی علیه‌السلام از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه و به صورت زنده در جدول پخش رادیو ورزش قرار گرفته است.

بازخوانی روایت تاسوعا و عاشورا برای نسل جوان، گفتگو با ورزشكارانی كه متولی هیئت‌های مذهبی هستند، نگاهی به آموزه‌های قیام خونین كربلا و تاثیرات آن بر ورزشكاران در مسیر زندگی حرفه‌ای و آشنایی با خانواده شهدای ورزشكار از جمله قسمت‌های مختلف این ویژه برنامه به شمار می‌رود.

«نذر عطش» كاری از صدف سبحانی و به گویندگی اختر زورقچیان و امیرهوشنگ كاظمی از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت