از ساعت به مدت

تجربه هیجانی متفاوت با برنامه «جام بیست و دوم» رادیو ورزش

شبكه رادیویی ورزش در آستانه برگزاری بیست و دومین مسابقات جام جهانی 2022 قطر، ویژه برنامه «جام بیست و دوم» را در جدول پخش خود قرار داده است.

1401/05/01
13:09

به گزارش رادیو ورزش؛ شبكه رادیویی ورزش در آستانه برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فوتبال ملی دنیا، ویژه برنامه «جام بیست و دوم» را در جدول پخش خود قرار داده است.

مسابقات جام جهانی 2022 كمتر از سه ماه دیگر به میزبانی قطر آغاز خواهد شد و با توجه به حضور تیم ملی فوتبال كشورمان در یكی از سه گروه مرگ، این رقابت‌ها از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود.

رویكرد برنامه «جام بیست و دوم» اطلاع‌رسانی در خصوص اتفاقات و وضعیت فنی تیم‌های حاضر در این جام است. همچنین بررسی عملكرد تیم ملی، رقبای آن و سایر تیم‌ها، مسابقات تداركاتی، میزان آمادگی و تركیب تیم‌ها و حواشی این مسابقات از جمله اهداف این برنامه است.

بررسی تاریخچه مسابقات جام جهانی از ابتدای شروع آن تا كنون، اخبار روز مربوط به این رویداد، معرفی بازیكنان مطرح جام جهانی در ادوار مختلف، بررسی وضعیت تیم ملی، ارتباط با كارشناسان و ورزشكاران، بررسی سبك‌های بازی تیم‌های مختلف از بخش‌های متنوع این ویژه برنامه به شمار می‌رود.

«جام بیست و دوم» كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش هر روز از ساعت 8:30 صبح به مدت 30 دقیقه به تهیه كنندگی احمدرضا طاهری، گویندگی هوتن خداپرست و هماهنگی بهنام روانپاك تا پایان مسابقات جام جهانی از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت