از ساعت به مدت

بخشی زاده: رادیو ورزش شبكه استراتژیكی در آرایش رسانه‌ای كشور خواهد بود

معاون صدای جمهوری اسلامی ایران گفت: شاهد برنامه های جذاب تری در شبكه رادیویی ورزش هستیم و رادیو ورزش، شبكه استراتژیكی در آرایش آینده رسانه ای خواهد بود.

1401/04/08
19:27

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر بخشی زاده معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران در ابتدای سخنان خود در مراسم بیست و چهارمین سالگرد تاسیس رادیو ورزش ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یاران شهیدش از كلیه دست اندركاران شبكه رادیویی ورزش، مدیران فدراسیون های ورزشی، مدیران گروه های برنامه ساز، تهیه كنندگان و عوامل برنامه ساز این شبكه رادیویی و زحمات شان تقدیر و تشكر كرد. به ویژه كسانی كه در سال 1378 توانستند این حلقه مفقوده را در سپهر رسانه ای تاسیس كنند. خصوصاً مدیران قبلی این شبكه رادیویی آقایان، ندیری، قاسمی، حسینی و مدیر كنونی این شبكه رادیویی آذرمكان تقدیر و تشكر كرد.

وی در ادامه به شمولیت ورزش در بین كشورها و نسل های مختلف اشاره كرد و گفت؛ ورزش زبان مشترك كشورها و حتی زبان مشترك بین نسل هاست. ورزش ارتباط تنگاتنگی با مفاهیمی نظیر نشاط اجتماعی، انسجام اجتماعی و وحدت اجتماعی دارد. این موضوع اهمیت فعالیت های این شبكه رادیویی را دو چندان می كند. به ویژه اینكه دشمنان این مرز و بوم كه سعی در ایجاد اختلاف دارند، این شبكه رادیویی می تواند باعث وحدت بیش از پیش در بین آحاد جامعه باشد.

معاون صدای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شبكه های تخصصی این معاونت به جایگاه شبكه رادیویی ورزش اشاره كرد و گفت بر اساس مطالعات انجام گرفته در مركز تحقیقات صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شبكه رادیویی ورزش در صدر شبكه های تخصصی این معاونت قرار دارد. كه این خود گویای اقبال مخاطبن به شنیدن مطالب ورزشی و حواشی آن است.

او در ادامه به بستری كه این شبكه رادیویی برای طرح مسائل ورزشی بانوان دارد اشاره كرد و نوید راه اندازی كانال تخصصی ورزش بانوان در آینده نزدیك را داد و گفت؛ با توجه به تاكید و تایید ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مقرر شده است كه در آینده نزدیك این شبكه برای آحاد بانوان جامعه راه اندازی شود تا خواهران ما شبكه اختصاصی مختص به خودشان را داشته باشند كه فعالیت هایشان را منعكس خواهد كرد. به ویژه اینكه نرم افزارهایی مانند ایران صدا زمینه انجام این كار را بیش از پیش فراهم آورده است.

دكتر بخشی زاده در پایان صحبت های خود به تقدیر از مدیر شبكه رادیویی ورزش، دكتر آذرمكان پرداخت و بیان كرد، با حضور ایشان در سال های اخیر الحمدالله كنداكتور و ظاهر شبكه دستخوش تغییرات مثبتی شده است به نحوی كه شاهد ساختارها و برنامه های جذاب تری در این شبكه رادیویی هستیم و توانسته اند ریتم برنامه های این شبكه را تندتر كنند به ویژه اینكه شبكه ورزش، شبكه استراتژیكی در آرایش آینده رسانه ای خواهد بود.

دسترسی سریع
1 مناسبت