از ساعت به مدت

آذرمكان در جشن تولد 24 سالگی رادیو ورزش مطرح كرد تحقق هدف برگزاری جشنواره با شناسایی جوانان با استعداد

مدیر شبكه رادیویی ورزش در مراسم اختتامیه جشنواره ملی صدای ورزش آذر مكان ضمن خیر مقدم مهمانان به تشریح اهداف این جشنواره پرداخت.

1401/04/08
18:54

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی آذرمكان مدیر شبكه رادیویی ورزش در بیست و چهارمین سالگرد تاسیس رادیو ورزش و اولین جشنواره ملی صدای ورزش گفت: هدف اصلی از برگزاری این جشنواره، شناسایی استعدادها و نیروهایی بود كه بتوانند در زمینه رسانه ورزشی فعال كنند.

مدیر شبكه رادیویی ورزش در ابتدای این مراسم ضمن تقدیر و تشكر از كلیه همكاران خود و روسای قبلی این رادیو به زحمات كشیده شده توسط همكارانش طی بیست و چهار سال گذشته اشاره كرد و گفت جایگاهی كه رادیو ورزش در سپهر رسانه ای كشور دارد، مرهون زحمات یكایك ایشان است.

آذرمكان در ادامه به حمایت ها و پیگیری های وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك اشاره كرد و از تلاش ها و همكاری های دكتر سجادی و دكتر صالحی امیری تشكر كرد و بیان داشت ایشان به رغم اینكه امروز در تهران نبودند، ویدیویی را برای این مراسم ارسال كردند كه برای حضار پخش خواهد شد.

وی در ادامه به برگزاری اولین جشنواری ملی صدای ورزش و دلایل برگزاری آن اشاره كرد و گفت: هدف اصلی از برگزاری این جشنواره استعدادیابی و شناسایی نیروهایی بود كه بتوانند در زمینه رسانه ورزشی فعالیت كنند تا بتوانیم زمینه حضور جوانان را در این حوزه فراهم كنیم.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای برگزاری این جشنواره در اواخر سال گذشته آغاز شد تا 22 فروردین ماه امسال كه كمیته های آن شكل گرفت ادامه یافت. پس از آن از چهارم تا 15 خرداد اقدام به اعلام فراخوان و دریافت آثار كردیم. پس از آن و غریب به سه هفته آثار رسیده داوری شد و از میان كلیه آثاری كه به دبیرخانه این جشنواره رسید، 556 اثر توسط كمیته 21 نفره داوران كه همگی از سابقه داران رسانه ای و ورزشی بودند، انتخاب شدند. كه از این میان 308 اثر توسط رسانه ها و رادیوهای حرفه ای تهیه شده بودند و در كمال شگفتی 248 اثر مردمی هم در این فهرست جای داشتند. كه این بیانگر تحقق اهداف مان از برگزاری این جشنواره بود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت