از ساعت به مدت

سوت پایان جشنواره صدای ورزش در آغاز 24 سالگی رادیو ورزش

مهدی آذرمكان مدیر رادیو ورزش از برگزاری آئین اختتامیه جشنواره ملی «صدای ورزش» و جشن بیست و چهارمین سالگرد تاسیس رادیو ورزش با حضور مقامات و مسئولین ورزشی و رسانه‌ای كشور خبر داد.

1401/04/07
12:49

به گزارش رادیو ورزش؛ در آستانه بیست و چهارمین سالروز تاسیس شبكه رادیویی ورزش و اختتامیه جشنواره ملی «صدای ورزش»، مهدی آذرمكان مدیر این شبكه اظهار كرد: یكی از اهداف ویژه ما در این جشنواره، شناسایی و معرفی برترین آثار رادیویی ورزشی و كشف استعداها چه در بخش مردمی و چه در حوزه برنامه‌سازان استانی بود. بیش از 550 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد كه این تعداد دور از انتظار ما بود. در بخش‌های مختلف جشنواره از جمله مستند، پادكست، برنامه‌های كوتاه و تركیبی آثار خوبی را دریافت كردیم. چشم انداز ما این است كه برنامه‌ریزی مناسبی را برای این استعدادها در نظر گرفته تا بتوانیم از ظرفیت آنان استفاده كنیم. خدا را شاكرم كه استقبال بسیار خوبی از این جشنواره شد و ما به نتایج و اهداف دلخواه خود رسیدیم.

مدیر رادیو ورزش ضمن توضیح از روند داوری و نحوه انتخاب آثار توسط هیات داوری بیان كرد: در تیم داوری از 21 داور استفاده كردیم كه آثار را در رشته‌های مختلف بررسی كردند. داوران همگی سوابق ورزشی و رسانه‌ای خوبی داشتند و از نفرات متخصص این حوزه‌ها بودند.

وی گفت: این روز صمیمی را به همه همكارانم تبریك و تهنیت عرض می‌كنم. همكارانی كه با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی خود پویایی و تحرك را در جامعه مخاطبان این شبكه ایجاد كرده‌اند. در یك سال و نیم گذشته كه من در رادیو ورزش حضور پیدا كردم یك همدلی و هم‌گرایی خوبی بین نیروهای این شبكه به وجود آمد. همه رویدادهای خوبی كه این روزها در رادیو ورزش رخ می‌دهد با همراهی همكاران رادیو ورزشی رقم خورده است.

آذرمكان درباره جشن تولد 24 سالگی و برنامه‌های این روز تصریح كرد: در 8 تیر مراسمی را با حضور مقامات و مسئولین ورزشی كشور از جمله معاونان وزارت ورزش و جوانان، فراكسیون‌ ورزش مجلس شورای اسلامی مدیران شبكه‌های رادیویی و روسای فدراسیون‌ها، تعدادی از سازمان‌های فعال در زمینه ورزش، مدیران برخی از باشگاه‌های فوتبال، پیشكسوتان و قهرمانان ورزشی رشته‌های مختلف، پیشكسوتان و مدیران رادیویی برگزار خواهیم كرد و برنامه‌های مختلفی برای این روز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این یك سال سعی كردیم برنامه‌ها را از نظر كیفیت ارتقا دهیم. سال گذشته چندین رویداد مهم ورزشی از جمله بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی، لیگ قهرمانان آسیا، مسابقات المپیك و پارالمپیك، جام ملت‌های والیبال، جام‌جهانی كشتی را با اعزام گزارشگران مختلف توانستیم پوشش دهیم كه عملكردی قابل توجه را برای شبكه رقم زد. اوج فعالیت‌های ما در بازی‌های المپیك و پارالمپیك بود كه توانستیم رضایت مخاطبان را با پوشش مستقیم و به مدت 21140 دقیقه گزارش به صورت شبانه‌ روزی كسب كنیم. در آینده هم رویدادهای مهم دیگری همچون رقابت‌های جام جهانی را در پیش خواهیم داشت. در حال برنامه‌ریزی برای انعكاس هر چه بهتر این اتفاقات هستیم.

گفتنی است مراسم بیست و چهارمین سالروز تاسیس شبكه رادیویی ورزش و اختتامیه جشنواره ملی «صدای ورزش»، روز چهارشنبه هشتم تیر ماه از ساعت 17 در استودیوی شماره یك ساختمان شهدای رادیو رسانه ملی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت