از ساعت به مدت

مهدی آذرمكان در جلسه هم اندیشی با سردبیران رسانه‌ها مطرح كرد؛ استقبال از همكاری مستمر رسانه های ورزشی با شبكه رادیویی ورزش

مدیر شبكه رادیویی ورزش در نشست هم اندیشی با سردیبران ورزشی رسانه ها گفت: هدف از برگزاری این نشست، استفاده هر چه بیشتر از پیشنهادات و آغاز همكاری مداوم با شبكه رادیویی ورزش است.

1401/04/07
09:43

به گزارش رادیو ورزش؛ نشست هم اندیشی مدیران شبكه رادیویی ورزش با سردبیران ورزشی رسانه‌های جمعی با حضور مهدی آذرمكان مدیر شبكه رادیویی ورزش در سالن جلسات معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

مهدی آذرمكان مدیر شبكه رادیویی ورزش ضمن خیرمقدم به سردبیران ورزشی گفت: این جلسه به واسطه چند رویداد مهم در شبكه رادیویی ورزش برگزار شده است تا از نظرات و پیشنهادات مدیران رسانه‌ها استفاده شود و شاهد همكاری مستمر و مداوم شبكه رادیویی ورزش با خبرگزاری‌ها باشیم.

مدیر شبكه رادیویی ورزش اظهار كرد: كانال ورزش بانوان در حال راه اندازی است و تفاهم نامه‌ همكاری بین جناب آقای بخشی زاده معاون محترم صدای رسانه ملی و سركار خانم كاظمی پور معاون محترم بانوان وزارت ورزش و جوانان در 11 خرداد 1401 در روز ولادت حضرت معصومه(س) امضا شده است.

وی افزود: نكته اصلی در راه اندازی كانال بانوان، استفاده از ظرفیت زنان متخصص در حوزه ورزش و رسانه است و در حال فراهم آوردن تمهیدات لازم جهت استفاده از نیروهای متخصص برای این شبكه هستیم.

آذرمكان اظهار كرد: كانال ورزش بانوان در فاز اول چهار ساعت برنامه دارد و پخش آن از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر تعریف شده است كه دو بار از ساعت 12 تا 20 تكرار برنامه‌ها را خواهیم داشت.

مدیر شبكه رادیویی ورزش درباره برگزاری اختتامیه نخستین "جشنواره ملی صدای ورزش" گفت: روز چهارشنبه 8 تیر 1401 مصادف با بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شبكه رادیویی ورزش مراسم اختتامیه این جشنواره را خواهیم داشت كه با استقبال بی نظیر شركت كنندگان از سراسر كشور در این رویداد مهم رسانه‌ای مواجه شده‌ایم.

وی در پایان بیان كرد: بیش از 550 اثر از شبكه‌های رادیویی سراسری و استانی برای حضور در جشنواره ملی صدای ورزش به دست ما رسیده است و قصد داریم با تشكیل كارگروهی در شبكه رادیویی ورزش برای استفاده هر چه بیشتر از این استعدادها و ظرفیت‌ها گام برداریم.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت