از ساعت به مدت

ویژه برنامه شبكه رادیویی ورزش در سالروز آزادسازی خرمشهر

برنامه «به اضافه ورزش» شبكه رادیویی ورزش همزمان با چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر به موضوع چگونگی پیوند میان ورزش و بزرگداشت این روز می‌پردازد.

1401/03/02
09:46

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ طی چهار دهه گذشته، علیرغم همه كاستی‌ها و مشكلات، مردم ایران همواره روزهای خوبی را در خاطر دارند؛ روزهایی كه هیچ زمانی یادشان از دفتر خاطراتمان پاك نخواهد شد؛ سوم خرداد، یكی از آن روزهای ماندگار تاریخ بعد از انقلاب اسلامی و حك شده بر دل ملت ایران است.
سوم خرداد ماه سالگرد آزادسازی خرمشهر قهرمان در عملیات غرور آفرین بیت‌المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی است.
فتح خرمشهر تنها پیروزی در یك نبرد نبود، در واقع آزادسازی خرمشهر یكی از آن رویدادهای ویژه و یك فتح الفتوح به معنای واقعی و یكی از نقاط عطف تاریخ جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران بود. در مقام مقایسه شاید تنها فتح جزیره فاو در عملیات والفجر 8 به دست غیور مردان ایران اسلامی را بتوان با آن برابر دانست.
شبكه رادیویی ورزش همزمان با چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی در برنامه «به اضافه ورزش» به موضوع چگونگی پیوند میان ورزش و بزرگداشت آزادسازی خرمشهر می‌پردازد.
میهمانان مختلفی به صورت تلفنی روی خط برنامه می‌آیند. مهدی میرجلیلی رئیس بسیج ورزشكاران، محمود اصل محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرمشهر از جمله میهمانان برنامه فردا هستند كه در خصوص موضوع برنامه مطالبی را بیان می‌كنند
همچنین گزارشی از امید فراغت و هوتن خداپرست از دیگر بخش‌های این برنامه به شمار می‌رود.
«به اضافه ورزش» كاری از گروه علوم ورزشی رادیو ورزش به تهیه كنندگی عبادالله رضایی، گویندگی سبحان اكرامی و هماهنگی بهنام روان‌پاك فردا 3 خرداد ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت