از ساعت به مدت

شنونده «به اضافه ورزش» از نمایشگاه بین‌المللی كتاب باشید

برنامه «به اضافه ورزش» شبكه رادیویی ورزش با حضور در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران به صورت زنده برنامه‌های مختلفی را تقدیم شنوندگان می‌كند.

1401/02/20
13:47

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ برگزاری نمایشگاه كتاب در كشور، مجموعه‌ای از فعالیت‌های فرهنگی را رقم می‌زند. اگر چه این چرخه در هم تنیده اقتصاد و فرهنگ، آیینه تمام نمای پیشنه غنی فرهنگ ایرانی– اسلامی این سرزمین نیست، اما استقبال بازدیدكنندگان از نمایشگاه كتاب، علاقه و دغدغه مردم كه توجه به كتاب و كتاب خوانی است را نشان می‌دهد.
سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران از بیست ‌و یكم تا سی‌ و یكم اردیبهشت‌ماه 1401 در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار خواهد شد.
برنامه «به اضافه ورزش» كاری از گروه علوم ورزشی شبكه رادیویی ورزش با حضور در محل برگزاری نمایشگاه، برنامه‌های مختلفی را به صورت زنده تقدیم شنوندگان خواهد كرد.

معرفی نویسندگان كتب ورزشی، ناشران، مراكز علمی و پژوهشی علوم ورزشی، معرفی چند رسانه‌ای ها، گسترش فرهنگ كتاب‌خوانی، زندگینامه قهرمانان ورزشی از جمله موضوعاتی است كه این برنامه به آن توجه می‌كند.

«به اضافه ورزش» از فردا 21 اردیبهشت ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت