از ساعت به مدت

تقدیر مدیر رادیو ورزش از شركت‌كنندگان جشنواره رادیویی پژواك

مهدی آذرمكان مدیر شبكه رادیویی ورزش از شركت‌كنندگان این رادیو در نخستین جشنواره ملی مستند رادیویی «پژواك» تقدیر كرد.

1401/02/19
09:51

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ نخستین جشنواره ملی مستند رادیویی با نام «پژواك» در سه بخش اصلی، مردمی و مستندنگاری در حال برگزاری است كه از بین آثار ارسالی رادیو ورزش، مستند «دقیقه پنجاه و پنجم» حسین شاهمیرزایی عنوان نامزد بخش اصلی ساختار مستند محض را كسب كرده است.

مهدی آذرمكان مدیر شبكه رادیویی ورزش طی نشستی با حضور مدیران این شبكه، از شركت‌كنندگان و نامزد منتخب راه‌یافته به مرحله نهایی جشنواره پژواك تقدیر و تشكر كرد.

آذرمكان با اشاره به این جشنواره اظهار داشت: سال‌هاست كه ساختار مستند رادیویی به دست فراموشی سپرده شده است و كمتر كسی به دلیل مشكلات و سختی‌های تولید به سمت آن می‌رود. ولی مستندها ماندگار و اثرگذار بوده چرا كه بر پایه تحقیق و پژوهش هستند.

وی ادامه داد: برپایی و احیا مجدد این ساختار فراموش شده به همت معاونت صدای رسانه ملی یك كار ارزشمند است و ما هم به عنوان یك شبكه رادیویی این دغدغه را داریم كه آثار تولیدی ما یكبار مصرف نباشد.

مدیر رادیو ورزش تاكید كرد از سال گذشته شروع به سرمایه‌گذاری در این حوزه كرده و بودجه‌ای اختصاصی را برای این كار در نظر گرفته ایم. و در آینده قطعا زمانی را به پخش مستندها در جدول پخش شبكه به صورت مستمر اختصاص خواهیم داد.

آذرمكان افزود: مسلما هر فردی كه در این حوزه فعالیت می‌كند كار متفاوتی را در مقایسه با سایر برنامه‌سازان انجام می‌دهد. ما هم در حد توان خود حمایت‌های مالی و معنوی را از این دوستان انجام می‌دهیم.

در ادامه این جلسه هر یك از برنامه‌سازان درباره دغدغه و مشكلات خود برای تولید و ساخت این نوع ساختار رادیویی مواردی را بیان كردند.
 
مدیر شبكه رادیویی ورزش در پایان این نشست به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی را به این عوامل برنامه‌ساز اهدا كرد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت