از ساعت به مدت

رادیو ورزش

ايراندخت

كمپدلی: دو كمپ تمرینی تشكیل خواهم داد/ روی دریافت سرویس‌ها تمركز می‌كنم

الساندرا كمپدلی سرمربی ایتالیایی تیم ملی والیبال بانوان كشور گفت: دو كمپ تمرینی با 8 جلسه تمرین تشكیل خواهم داد و امیدوارم سال آینده لیگ ایران در سطح بالاتری قرار می‌گیرد.

1400/11/24
12:18

به گزارش رادیو ورزش؛ الساندرا كمپدلی سرمربی ایتالیایی تیم ملی والیبال بانوان در گفتگویی با برنامه باشگاه بانوان در حاشیه مسابقات لیگ برتر والیبال اظهار داشت: خوشحالم كه بازیكنان را از نزدیك می‌بینم. دو بازی و 4 تیم را دیدم. سطح برخی از بچه‌ها از دیگر بازیكنان بسیار بالاتر است. ما باید در دریافت سرویس‌ها بسیار تمركز كنیم.

وی با تاكید بر سطح خوب لیگ ایران افزود: مطمئنم كه سال آینده این لیگ در سطح بالاتری قرار خواهد گرفت. من میخواهم روی دختران جوان كار كنم. مطمئنا در سال بعد باشگاه‌های این دختران كمك خواهند كرد و ما  سطح بهتری از این لیگ را خواهیم دید. من بیرون از بازی‌ها، بازیكنان دیگری را دیدم كه می‌توانند در این مدت پیشرفت كرده و به تیم ملحق شوند تا در لیگ سال آینده هم شاهد بازی آنان باشیم.

الساندرا كمپدلی از شرایط برگزاری اردوهای تیم ملی گفت: دو كمپ تمرینی با 8 جلسه تمرین تشكیل خواهم داد. بعد از این كمپ به 24 نفر از بازیكنان رسیده و آنها را در 2 گروه قرار داده و سپس به هدف مد نظر خود می‌رسم. چرا كه من قطعا بازیكنانی را كه قصد پیشرفت دارند را انتخاب خواهم كرد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت