از ساعت به مدت

رادیو ورزش

ايراندخت

گفتگوی «ایراندخت» با اولین تنیسور زن راه‌یافته به مسابقات گرند اسلم

برنامه «ایراندخت» رادیو ورزش، امروز با مشكات الزهرا صفی اولین تنیسور زن ایرانی راه‌یافته به مسابقات گرند اسلم گفتگو می‌كند.  

1400/10/27
13:48

به گزارش رادیو ورزش؛ بیست و چهارمین دوره المپیك تابستانی 2021 تیراندازی ناشنوایان، اردیبهشت ماه 1401 در كاسیاس دو سول برزیل برگزار می شود.
دومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم تیراندازی ناشنوایان برای حضور در المپیك 2021 برزیل تا 8 بهمن ماه ادامه دارد. 9 تیرانداز از آقایان و بانوان خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌كنند.

برنامه «ایراندخت» امروز میزبان زهرا داوودی نائب رئیس بانوان فدراسیون ناشنوایان است كه در خصوص این رویداد مطالبی را عنوان می‌كند.

معصومه كیانی در بسته گزارشی امروز خود با مشكات الزهرا صفی اولین تنیسور زن ایرانی راه‌یافته به مسابقات گرند اسلم گفتگو می‌كند.  

همچنین مائده علاقه‌مند هم با حضور در محل تمرینات تیم تكواندوی بانوان در گرگان، با تعدادی از پیشكسوتان و قهرمانان این رشته صحبت می‌كند.

«ایراندخت» كاری از گروه تفریحات و سرگرمی رادیو ورزش، به تهیه كنندگی فتانه سوزنده، گویندگی بتول مرادی، گزارشگری معصومه كیانی و مائده علاقه‌مند امروز 27 دی ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت