از ساعت به مدت

رادیو ورزش

ايراندخت

بحران كرونا در لیگ برتر فوتسال بانوان سوژه امروز «ایراندخت» شد

برنامه امروز «ایراندخت» رادیو ورزش در خصوص هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال زنان و مثبت شدن تست كرونای چند بازیكن صحبت می‌كند.

1400/10/22
13:48

به گزارش رادیو ورزش؛ در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال زنان دیدار در دو تیم مس رفسنجان و نصر فردیس كرج، مسی‌ها به حضور بازیكنان كرونایی نصر در میدان اعتراض كردند و در مقابل پاسخ نماینده كرجی، بی‌اطلاعی از این وضعیت پیش از انجام بود، حالا گویا كرونا دامان‌گیر رقابت‌های هفته جدید هم شده است.

موضوع از این قرار است كه هشت تن از بازیكنان تیم نصر فردیس كه به تیم ملی فوتسال دعوت شده بودند، پس از علائم مشكوك به ویروس كرونا، تست دادند. از این هشت بازیكن ملی‌پوش، جواب تست سه نفر مثبت اعلام‌ شد.

در پی مثبت شدن تست این سه بازیكن، باشگاه نصر فردیس از بقیه بازیكنان نیز درخواست انجام تست كرد. جواب تست یكی از بازیكنان مثبت شد، ولی سایز بازیكنان هنوز تست كرونا ندادند.
معصومه كیانی در برنامه امروز «ایراندخت» كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش در خصوص این موضوع گزارشی را ارئه می‌دهد.

طیبه ملكی سرمربی تیم گلبال بانوان از دیگر میهمانان برنامه امروز است كه از اردوی این تیم در مشهد برای شركت در مسابقات آسیا پاسیفیك كره جنوبی صحبت می‌كند.

همچنین پرنیان مددی با نگاهی به صفحات مجازی بانوان ورزشكار دنیا، صفحات و شبكه‌های اجتماعی ورزشكاران مختلفی را بررسی می‌كند.

برنامه «ایراندخت» به تهیه كنندگی رقیه آقازاده، گویندگی زهرا محمودوند، گزارشگری معصومه كیانی و پرنیان مددی امروز 22 دی ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت