از ساعت به مدت

رادیو ورزش

ايراندخت

«ایراندخت» امروز میزبان گلاره ناظمی نامزد برترین داور فوتسال جهان است

رادیو ورزش در برنامه امروز «ایراندخت» با گلاره ناظمی نامزد برترین داور فوتسال جهان دز سال 2021 گفتگویی را به صورت زنده انجام می‌دهد.

1400/10/20
12:48

به گزارش رادیو ورزش؛ سایت بین‌المللی «فوتسال پلنت» در پایان هر سال میلادی، برترین‌های بخش‌های مختلف فوتسال جهان را معرفی می‌كند. این سایت نامزدهای برترین داوران فوتسال جهان در سال 2021 را معرفی كرد كه نام گلاره ناظمی از ایران در این فهرست دیده می‌شود. ناظمی در سال 2021 در جام جهانی لیتوانی قضاوت كرد و در تیم داوری دیدار فینال بین پرتغال و آرژانتین نیز حضور داشت.
برنامه «ایراندخت» كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش در برنامه امروز خود میزبان گلاره ناظمی نامزد برترین داور فوتسال جهان است و با او در خصوص كسب این عنوان صحبت می‌كند.

معصومه كیانی در بسته گزارشی خود در حاشیه لیگبرتر آب‎های آرام در دریاچه آزادی با مهسا مجللی سرمربی تیم ملی قایقرانی بانوان درباره این لیگ و تمرینات تیم گفتگو می‌كند.

همچنین پرنیان مددی با نگاهی به صفحات مجازی بانوان ورزشكار دنیا، صفحات و شبكه‌های اجتماعی ورزشكاران مختلفی را بررسی می‌كند.

برنامه «ایراندخت» به تهیه كنندگی رقیه آقازاده، گویندگی زهرا محمودوند، گزارشگری معصومه كیانی و پرنیان مددی امروز 20 دی ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت