ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

جزئیات اولین حضور بانوان هندبالیست در مسابقات جهانی از فرکانس «رادیو ورزش»

برنامه «ایراندخت» رادیو ورزش امروز با افسانه دهقانی نائب رئیس بانوان فدراسیون هندبال درباره مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان گفتگو می‌کند.

1400/09/13
13:18

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی هندبال زنان ایران برای نخستین بار در تاریخ با کسب عنوان چهارمی آسیا جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرد. ایران اولین تیم با حجاب اسلامی در این رقابت‌ها است. این تیم در اولین دیدارش در بیست‌وپنجمین دوره از مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان که به میزبانی اسپانیا برگزار شد، مقابل رومانی به میدان رفت. این بازی با نتیجه 39 بر 11 به سود رومانی به پایان رسید.

افسانه دهقانی نائب رئیس بانوان فدراسیون هندبال امروز روی خط برنامه «ایراندخت» می‌آید و در خصوص این مسابقات مطالبی را عنوان می‌کند.

همچنین معصومه کیانی بسته گزارشی خود را با موضوع مسابقات لیگ باشگاهی و اختلاف معنی دار برخی از تیم های پر مهره رشته های فوتبال، فوتسال و والیبال بانوان ارائه می‌دهد.


ایراندخت به تهیه کنندگی فتانه سوزنده ، گویندگی بتول مرادی، گزارشگری مائده علاقه مند و معصومه کیانی امروز 13 آذر ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت