ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

موسوی: بانوان فوتبالیست در اردوی تدارکاتی بلژیک برای اولین بار حضور پیدا می کنند/ فعل خواستن در آنان بسیار زیاد است

نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال گفت: اردوی تدارکاتی تیم فوتبال بانوان در بلژیک برای آمادگی حضور در جام ملت های فوتبال بانوان آسیا از آبان ماه برگزار می شود.

1400/07/18
16:39

به گزارش رادیو ورزش؛ شهره موسوی نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال در ارتباطی زنده روی خط برنامه ایراندخت (گروه تفریح و سرگرمی) آمد و درباره اعزام تیم ملی فوتبال بانوان به بلژیک اظهار داشت: این اتفاق بزرگ برای اولین بار برای بانوان کشور ما رخ داد. دختران ما می توانند در یک اردوی 10 روزه در بلژیک حضور پیدا کنند. ما حتی برای حضور آقایان برنامه ریزی نکردیم. این اردو از 14 لغایت 24 آبان ماه برگزار خواهد شد. 2 بازی تدارکاتی با یک تیم تراز اول و تیم شارلوآ خواهیم داشت. بازیکنان به جهت آمادگی برای حضور در جام ملت های فوتبال بانوان آسیا در این اردو شرکت می کنند.

وی از پیش بینی دیگر اردوهای فدراسیون برای تیم فوتبال بانوان افزود: روز گذشته بانوان وارد اردو شدند. با توجه به عدم ظرفیت هتل آکادمی و المپیک، هتل بستان را برای آنان هماهنگ کردیم. امروز هم جواب تست کرونای همه آنان مفی شد و بازیکنان از امروز بعد از ظهر تمرینات خود را شروع می کنند. برنامه و اردوهای تیم تا پایان آذر ماه تنظیم و برنامه ریزی شده است. سرمربی تیم خانم ایراندوست هم برنامه ریزی کاملی را در نظر گرفته است.

موسوی با اشاره به حمایت های فدراسیون خاطرنشان کرد: فدراسیون هم در کنار تیم حضور و از هیچ حمایتی دریغ نمی کند. سرمربی تیم هم از ابتدا، حضور خود را منوط به این حمایت ها دانست. نگاه فدراسیون و کمیته بانوان قطعا ورود و حمایت برای موفقیت این تیم است و قطعا آنچه شایسته بانوان باشد را تقدیم می کنیم. از زمان شروع اردوها هم همه تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر اردوها انجام دادیم.

نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال شرایط جسمی و روحی بازیکنان را اینگونه ارزیابی کرد: فدراسیون، بنده، سرمربی و تمامی بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردار هستیم. هدف گذاری ما حضور ایران در رقابت های جام جهانی است که حتما به این مرحله صعود خواهیم کرد. البته تا همین جایگاه هم اتفاق بزرگی را رقم زدیم. بازیکنان هم در بخش های مختلف از جمله بدنسازی، انگیزشی، تغذیه و ... همه تلاش خود را به کار گرفتند. فعل خواستن در این بانوان بسیار بالاست. با توجه به اتحاد، همدلی و پشتکار تیم قطعا اتفاقات بسیار خوبی رقم خواهد خورد.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایراندخت