ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

بهزادی: فصیحی بهترین رکورد خود را در المپیک توکیو می‌زند

نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی کشورمان گفت: فرزانه فصیحی در اوج آمادگی است و می‌خواهد رکورد خوبی از خود در المپیک به جا بگذارد.

1400/04/26
15:52

به گزارش رادیو ورزش؛ پریسا بهزادی نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی کشورمان در گفت وگو با برنامه ایراندخت درباره شرایط فرزانه فصیحی دونده کشورمان در رقابت های المپیک توکیو عنوان کرد: فصیحی چهارم مرداد به توکیو اعزام می شود. او در مسابقات جایزه بزرگ به درخواست خودش شرکت کرد و قهرمان هم شد. امیدواریم دونده کشورمان با شرایط خوب و با آمادگی لازم به توکیو برود.

او ادامه داد: فصیحی در 2 سال اخیر تمام تلاش خود را در رقابت های دوومیدانی صربستان، ترکیه ‌و ... کرد و نتایج قابل قبولی به دست آورد و الان آمادگی خوبی برای توکیو دارد. فرزانه در رقابت های جایزه بزرگ اخیر با نفر دوم اختلاف رکورد داشت و البته بخاطر باد رکورد کمتری زد اما مطمئنا در المپیک و بازی های آسیایی رکورد خوبی خواهد زد.

بهزادی در مورد هدف فصیحی در المپیک اظهار کرد: المپیک میدان بزرگی است و او با ورزشکاران برتر دنیا رقابت می کند. اینکه او سهمیه گرفته و این افتخار شامل حال او شده است باعث انگیزه دادن به سایر دخترانمان می شود. امیدوارم سهمیه های متعددی را در مسابقات جهانی، بازی های آسیایی و المپیک کسب کنیم تا بازیکنان را اعزام کنیم.

او گفت: ما همچنین دوم و سوم مرداد لیگ برتر دوومیدانی را خواهیم داشت و بعد از آن برگزاری لیگ جوانان کشور را شاهد خواهیم بود.

برنامه ایراندخت به صورت زنده از ساعت 14 و 30 هر روز به غیر از جمعه ها از رادیو ورزش پخش می‌شود.

دسترسی سریع
ایراندخت