المپیک 2020 شنبه-دوشنبه-چهارشنبه از ساعت 8:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

المپيك 2020

ملی پوش قایقرانی بانوان: هدفم کسب سهمیه المپیک است

برنامه "المپیک 2020" چهارشنبه 6 فروردین، در گزارشگری با آرزو حکیمی، ورزشکار رشته قایقرانی، در ارتباط با شرایط آمادگی اش جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک گفتگو کرد.

1399/01/06
14:51

به گزارش رادیو ورزش؛ آرزو حکیمی، ورزشکار رشته قایقرانی، درباره وضعیت اردویی خود برای حضور در رقابتهای انتخابی المپیک گفت: اکنون در اردوهای پایانی هستم و یکی، دو اردو بیشتر تا رقابتها باقی نمانده است. خداروشکر همه شرایط عادی است و تایم مان هم واقعاً خوب است. انشالله که در مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم.
وی ، در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط رکوردی شما بهتر شده است، عنوان کرد: بله، خداروشکر خیلی خوب است. با کمک خدا بهتر هم می شود.
حکیمی، در مقابل این گفته گزاشگر رادیو ورزش که یک مدت در تمرینات حضور نداشتید و گفته شد که خداحافظی کرده اید و قرار نیست در مسابقات شرکت کنید، بیان کرد: خیر؛ بنده خداحافظی نکرده ام. مدتی برای کارهای شخصی از فدراسیون مرخصی گرفتم. مجللی هم به بنده اجازه داد. ایران نبودم؛ اما تمریناتم را دنبال می کردم و با مربی تیم در ارتباط بودم. وقتی هم به اردو بازگشتم، دوباره از من آزمون گرفتند، شرایطم خوب بود و تمریناتم را دوباره در اردو شروع کردم.
ملی پوش قایقرانی بانوان، در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه قبلاً در مسابقات آسیایی و جهانی شرکت کرده اید، آیا با رقبا آشنایی کامل دارید، تصریح کرد: بله؛ مثل همیشه اصلی ترین رقیبان ما چین، قزاقستان، کره و ژاپن هستند که چین همه سهمیه های خود را در مسابقات جهانی گرفته است. به هر حال نمی توان رقبا را دست کم گرفت؛ اما ما همه تلاشمان را می کنیم که بهترین باشیم.
وی، همچنین در پاسخ به این پرسش که در این دوره از رقابتها هدف شما چیست، اظهار داشت: قطعاً هدفم کسب سهمیه المپیک و بعد از آن هم شرکت در مسابقات المپیک است.
برنامه المپیک 2020 کاری از گروه ورزش و مسابقات است که روزهای زوج ساعت 8:30 به مدت 25 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
المپیک 2020