صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه

برنامه "جاکارتا 2018" روز یکشنبه 31 تیر با حضور غلامرضا مازندرانی، سرمربی تیم ملی کبدی به موضوع وضعیت آماده سازی تیم ملی کبدی برای حضور در بازیهای آسیایی اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ غلامرضا مازندرانی، سرمربی تیم ملی کبدی که تیمش 9 اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشته و در اردوی دهم بسر می برد، در رابطه با وضعیت آمادگی تیم ملی کبدی برای حضور در بازیهای آسیایی اظهار کرد: این هفته تیم کبدی برای مسابقات تدارکاتی به هندوستان اعزام می شود. حدود یک ماه تا بازیهای آسیایی زمان داریم و شرایط عمومی تیم خوب است. در بحث فنی هم به جمعبندی هایی رسیدیم و با اردوی هند ترکیب نهایی مشخص می شود.
وی ادامه داد: امسال مصدومیت جدی نداشتیم. طبق آخرین تست آمادگی که یک ماه و نیم پیش گرفته شد، به طورمیانگین 70 درصد تیم در آمادگی بود و امیدواریم این عدد را به 75 درصد برسانیم. ما در ابتدای اردوی بعدی یک تست دیگر از بازیکنان می گیریم تا در زمان اعزام به مسابقات آمادگی کلی داشته باشیم.
مازندرانی با تاکید بر این نکته که این دوره با دوره های قبلی بازیهای آسیایی متفاوت است در این خصوص بیان کرد: در دوره قبل تنها تیمی که به مدعیان اضافه شد، تیم کره بود ولی امسال بنگلادش، سریلانکا و پاکستان هم به جمع مدعیان پیوسته اند. به علاوه اینکه هند هم قدرت اول کبدی جهان و آسیاست و اگر هر کدام از آنها در گروه ما قرار بگیرد، کار سختی را در پیش خواهیم داشت.
سرمربی تیم ملی کبدی در مورد تاثیر حضور تیمش در تورنمنت 6 جانبه امارات بیان کرد: در مدت 3 ماهی که اردوی تدارکاتی تشکیل شده است، موفق به برگزاری بازی تدارکاتی نشده بودیم. این تورنمنت کمک خیلی خوبی به تیم کرد. یکسری از بازیکنان جوان را بازی دادیم و در بعضی پستها که تردید داشتیم، به جمعبندی کلی رسیدیم. در این مسابقات حریفان با ترکیب اصلی خود حضور داشتند و به شناخت خوبی از آنها رسیدیم. همچنین طی این مسابقات بازیکنان ما به این خودباوری رسیدند که توانایی آنها در حد بازیهای آسیایی است. به این تیم بسیار امیدواریم چون ترکیب جوان و با تجربه ای هستند. اگر به فینال برسیم نیز برای شکست هند برنامه داریم و قهرمانی برای ما دور از دسترس نیست و برایش مبارزه می کنیم.
برنامه "جاکارتا 2018" روز یکشنبه 31 تیر با اجرای کاظم زاده بود. این برنامه ساعت 16:05 تا 16:30 شنبه تا پنجشنبه به مدت 25دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

مرتبط با این خبر

  • 81 مدال از 136 مدال ایران در پاراآسیایی جاکارتا، ره آورد دوومیدانی

  • افزایش علاقمندی و انگیزه در شنای معلولین با موفقیت شاهین ایزدیار

  • حضور 35 درصدی بانوان در کاروان پاراآسیایی

  • سیامند رحمان کاندید انتخابات کمیته ورزشکاران پارآسیایی

  • تیرها در چله صاحب نامان تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین کشور برای پارآسیایی جاکارتا

  • آمادگی شناگران جانباز و معلول برای کسب مدال در پارآسیایی جاکارتا

  • "خود باوری و امید" نام کاروان ورزشی ایران در بازیهای پارآسیایی جاکارتا

  • گفتگو با محبوبترین و قویترین ورزشکار پارآسیایی

  • وزنه برداری رشته پر امید برای کسب طلاهای پارآسیایی جاکارتا

  • 8 فرصت، 8 مدال، حاصل تلاش کاراته کاران در جاکارتا