بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

شرایط تمرینی بانوان فوتسالیست برای رقابتهای قهرمانی آسیا

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 20 آبان، در مصاحبه ای با شهناز یاری، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، درباره اردوی نخست تیم ملی جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا گفتگو کرد.

1398/08/20
15:58

به گزارش رادیو ورزش؛ اولین اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال بانوان امروز به پایان می رسد. این تیم برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا آماده می شود.
شهناز یاری، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، در خصوص اولین اردوی بانوان ملی پوش اظهار کرد: همانطور که پیش بینی می کردیم، اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان با انگیزه خیلی بالا در اردو تمرین می کنند. تمام تلاشمان را می کنیم که بهترین نفرات را گزینش کنیم. هنوز هم فرصت برای بازیکنان باقی است و هر بازیکنی که از جمع ما خارج شود، به این منزله نیست که دیگر از اردوهای ملی حذف شده است. تا پایان مسابقات لیگ فوتسالیست ها این فرصت را دارند که دیده شوند.
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، عنوان کرد: قطعاً با شروع نیم فصل دوم، بازیهای لیگ را مجدداً زیر نظر می گیرم و برای دیدن بازیهای مهم به شهرهای مختلف اعزام خواهم شد. این بازیکنان مدام ارزیابی می شوند؛ بنابراین هنوز فرصت دارند که به تیم ملی شان کمک کنند و ما این حق را برای همه آنها محفوظ نگه خواهیم داشت.
وی، در پاسخ به این سوال که در اردوی بعدی از همین بازیکنان دعوت می کنید یا بازیکنان جدیدی را شاهد خواهیم بود، تصریح کرد: اردوی جدید احتمالاً 15 آذر شروع می شود. مسلماً نفراتی از این اردو را دعوت می کنیم و بازیکنان جدیدی هم به جمع مان اضافه خواهند شد.
یاری، نیز در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنانی که در اردوی تیم ملی حضور دارند، می توانند جایگزین مناسبی برای بازیکنان تیم ملی باشند، بیان کرد: به جرأت می توانم بگویم که این نفرات از بازیکنان تراز اول فوتسال ما چیزی کم نداشتند. شاید تنها تفاوتشان در تجربه باشد.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان