بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

گفتگو با نازنین ملایی پس از کسب طلای کانوپولوی آسیا

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 4 آبان، با نازنین ملایی، دارنده مدال طلای کانوپولوی آسیا، درباره سطح مسابقات آسیایی و شرایط وی به گفتگو پرداخت.

1398/08/05
12:29

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی کاناپولوی بانوان ایران در روز دوم مسابقات جام آسیا 2 مسابقه داشت که برابر هنگ کنگ پیروز شد و اولین برد خود را بدست آورد.
نازنین ملایی، دارنده مدال طلای کانوپولوی آسیا، در خصوص سطح مسابقات اظهار کرد: سطح رقابتها در تک نفره ها خیلی بالا بود؛ زیرا جزء رشته های المپیکی محسوب می شود و همه رقیبها در تلاش هستند تا در کسب سهمیه المپیکی که حدود 6 ماه دیگر برگزار می شود، شرکت کنند.
وی، در تشریح شرایط خود در این رقابتها گفت: تمام تمریناتم بر این اساس بود که بتوانم خودم را در این مسابقات خوب نشان بدهم؛ چراکه از این رقابتها می توانیم یک برداشت کلی برای نتایج سهمیه المپیک داشته باشیم. به دلیل یک سری مسائل و مشکلاتی که پیش آمده بود و 2،3 ماهی از تمرین دور بوده ام با 60،70 درصد آمادگی ام توانستم در این مسابقات حاضر شوم؛ البته در یک ماه گذشته شرایط یک مقدار بهتر شد و توانستم تا حدودی ماه های از دست داده را جبران کنم؛ اما کامل نمی شد؛ زیرا من با افشین فرزام کار می کنم و تمرینات را از را دور از وی می گرفتم. خدا را شکر می کنم که با همین میزان آمادگی موفق به کسب مدال طلا شد.
وی در پایان اظهار داشت: از مربی خوب و با دانشم، افشین فرزام و همچنین از اشرف، نایب رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی و دکتر سهرابیان، رئیس فدراسیون به خاطر فراهم کردن شرایط تمرینی سپاسگذارم.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه کنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان