بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

زمان قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان اعلام شد

برنامه "بانوی قهرمان" چهارشنبه 1 آبان، با زبردست، نایب رئیس فدراسیون والیبال، درباره زمان برگزاری لیگ برتر بانوان و وضعیت تیم ملی گفتگو کرد.

1398/08/01
15:55

به گزارش رادیو ورزش؛ منوچهر پورحسن، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان با حضور نماینده باشگاه ها 12 آبان ماه برگزار می شود.
زبردست، نایب رئیس فدراسیون والیبال، در پاسخ به این سوال که چه تعداد تیم در قرعه کشی لیگ برتر بانوان شرکت می کنند و آیا همه از استان تهران هستند، بیان کرد: تا به این لحظه 9 تیم اعلام آمادگی کرده اند؛ البته یکی از تیم ها کتباً اعلام نکرده، اما ما اسم این تیم را در لیست قرار داده ایم. انشالله که این تیم هم اعلام کتبی می کند. 3 تیم از تهران، 3 تیم از اصفهان، یک تیم از شهرداری قزوین، یک تیم از استان فارس و یک تیم از قم برای حضور در لیگ اعلام آمادگی کرده اند.
وی، درباره زمان شروع رقابتهای لیگ گفت: پیش بینی کرده ایم که بعد از هفته در پیش، قرعه کشی را در اوایل هفته انجام بدهیم. مسابقات هم انشالله آخر آبان ماه آغاز خواهد شد.
نایب رئیس فدراسیون والیبال، در تشریح وضعیت تیم ملی بانوان گفت: برای تیم ملی در جستجوی مربی خارجی هستیم. شدیداً به دنبال این هستیم که یک مربی رزومه دار در رده های سنی پایه و بزرگسالان برای تیم ملی مان پیدا کنیم. انشالله این اتفاق بیافتد که در این صورت می توانیم آینده خوبی را برای والیبال بانوان کشور پیش بینی کنیم.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان