بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

سرپرست مستعفی تیم ملی کشتی بانوان: امیدوارم دبیر راه خادم را ادامه بدهد

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 20 مهر، با بابایی، سرپرست تیم های ملی کشتی بانوان، درباره علت استعفایش گفتگویی انجام داد.

1398/07/21
09:21

به گزارش رادیو ورزش؛ در حالی‌ که هنوز برنامه‌های کشتی آلیش و کلاسیک مشخص نشده، بابایی سرپرست تیم ملی بانوان با انتشار پستی در صفحه اجتماعی‌اش از پایان همکاری با فدراسیون کشتی خبر داد. احتمالاً مونا میرزایی جایگزین بابایی خواهد شد.
بابایی، سرپرست تیم های ملی کشتی بانوان، در ارتباط با علت استعفای خود گفت: به بنده اطلاع دادند که یک جایگزین برایم انتخاب شده است. حضور من یا فرد دیگر فرقی نمی کند؛ مهم این است که ورزشکاران از طریق ریاست محترم فدراسیون حمایت شوند و ما دوباره شاهد این باشیم که دختران کشتی گیرمان روی سکوهای جهانی قرار بگیرند.
وی، در پاسخ به این پرسش که آیا برای معرفی میرزایی با شما هماهنگ شده بود، اظهار داشت: به بنده اطلاع دادند که تصمیم دارند میرزایی را جایگزین کنند و من هم ترجیج دادم با دختران ملی پوش خداحافظی کنم. برای بازیکنان تیم آرزوی بهترین ها را دارم.
سرپرست تیم های ملی، نیز در پاسخ به این سوال که با توجه به تغییراتی که در مدیریت فدراسیون رخ داد، آیا از شما برنامه ای گرفته شد، تصریح کرد: در ارتباط با زمان برگزاری لیگ، قهرمانی کشور و دیگر مسائل کشتی بانوان با درخشانی صحبت هایی داشتم؛ اما در نهایت تصمیم گرفتند که تغییر و تحولی ایجاد کنند. البته در بیشتر گزینه ها این تغییر و تحول را انجام داده بودند.
بابایی، در پایان اظهار کرد: در درجه اول جای دارد که از رسول خادم یک تشکر ویژه داشته باشم؛ زیرا مسیر کشتی بانوان را او باز کرد. امیدوارم که دبیر این راه را ادامه بدهد. این تصور که اگر یک روزی کشتی بانوان را حذف کنند، خیلی سخت است. امیدوارم که چنین اتفاقی نیافتد. دبیر خود ورزشکار المپیکی بوده و صد درصد از کشتی بانوان حمایت خواهد کرد؛ چراکه در این مسیر افراد بسیاری زحمت کشیده اند.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه کنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان