بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

"یاری" سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان شد

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 15 مهر، در مصاحبه ای با شهناز یاری، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برنامه هایش گفتگو کرد.

1398/07/16
09:17

به گزارش رادیو ورزش؛ شهناز یاری، هدایت تیم فوتسال بانوان را برعهده گرفت.
یاری، در ارتباط با برنامه هایی که برای تیم ملی درنظر گرفته است، اظهار داشت: درباره برنامه های تیم ملی، خیلی زود است که به صورت جامع توضیح بدهم؛ اما همین را می توانم بگویم که این ابلاغ از دیروز برای من زده شد و تا اینکه برنامه هایمان را آماده کنیم، زمان لازم است. اول باید برای اردوهایمان برنامه ریزی درستی داشته باشیم؛ زیرا تا اسفند ماه درگیر لیگ برتر هستیم و تمام بازیکنانمان شاغل در لیگ هستند.
وی، تصریح کرد: اردوهای بلند مدت زیادی نمی توانیم داشته باشیم. سعی می کنیم در همین فواصلی که لیگ را انجام می دهیم، اردوهایی را درنظر بگیریم.
سرمربی جدید تیم فوتسال بانوان، درباره زمان برگزاری لیگ و تورنمنت های پیش رو گفت: مسابقات لیگ احتمالاً از 12 تیر آغاز می شود. 3 ماه قبل از مسابقات یک تایم مفید داریم که می توانیم اردوهای خوب و تونمنت هایی را جای بدهیم. بهمن ماه یک تورنمنت همه ساله داریم که با کشور روسیه انجام می شود. اردیبهشت هم یک تورنمنت در کشور روسیه خواهیم داشت.
یاری، اظهار کرد: ما باید سعی کنیم این یکسالی که اردوها خوابید را جبران کنیم. کشورهای چین، ژاپن، تایلند و ویتنام رشد سریع و قابل قبولی در فوتسال داشته اند. باید برنامه ریزی درستی انجام بدهیم تا بتوانیم عنوان قهرمانی آسیا را تکرار کنیم.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه کنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان