بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

مرحله سوم اردوی بسکتبال با ویلچر بانوان به پایان رسید

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 13 مهر، در مصاحبه ای با آزاده معینی، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان، درباره شرایط اردویی و آماده سازی بازیکنان به گفتگو پرداخت.

1398/07/14
10:53

به گزارش رادیو ورزش؛ آزاده معینی، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان، درباره سومین مرحله اردوی بانوان بسکتبالیست و برنامه هایی که برای اردوی بعد تدارک دیده شده گفت: این اردو خیلی خوب بود. ما با 17 نفر اردو را شروع کردیم. خداروشکر ملی پوشان در آمادگی بدنی خوبی به سر می برند. انشالله با 12 بازیکن 2 اردوی آخر را ادامه خواهیم داد.
وی، در پاسخ به این پرسش که در این اردو شرایط ورزشکاران به نسبت اردوهای قبل چطور بود؛ آیا ضعف هایشان را پوشش داده اند یا خیلی هنوز کار دارند، بیان کرد: نمی توان گفت که خیلی کار دارند. خداروشکر در هر اردو نسبت به اردوی قبل می توان پیشرفت را در بازیکنان احساس کرد. انشالله تا زمان اعزام بتوانیم به شرایط ایده آل مدنظرمان برسیم.
معینی، نیز در پاسخ به این سوال که چه تعداد اردوی دیگر تا زمان اعزام درنظر گرفته اید، تشریح کرد: 2 اردوی قبل از اعزام داریم که تعداد روزهای آنها بسته به شرایط و تأییدیه فدراسیون مشخص خواهد شد و نیز یک اردوی متصل به اعزام داریم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان، تصریح کرد: ما سعی می کنیم با ژاپن و کره طوری مسابقه بدهیم که بتوانیم بازی را کنترل کنیم. برد یک بحث است و خوب بازی کردن در مقابل این تیم ها یک بحث دیگر است. سعی می کنیم تیم ها را آنالیز کرده و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان