بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

آماده سازی دختران تکواندو برای مسابقات آزاد چین


برنامه "بانوی قهرمان" چهارشنبه 10 مهر، به ارائه گزارش اردویی تیم ملی تکواندو دختران و گفتگو با مربی این تیم اختصاص داشت.

1398/07/13
09:12


به گزارش رادیو ورزش؛ مربی تیم ملی تکواندو دختران، در ارتباط با مسابقات پیش رو و شرایط آماده سازی بازیکنان اظهار داشت: در پایان اردوی امروز ورزشکارانی که برای مسابقات آزاد چین اعزام می شوند، مشص خواهند شد. این تورنمنت با هدف کسب سهمیه المپیک 16 آبان برپا می شود. چهارشنبه تست آمادگی جسمانی داریم که در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد. اردوهایمان تا 16 آبان ادامه پیدا می کند. قبل از اعزام حتماً یک انتخابی مجدد خواهیم داشت و ریزش انجام می شود؛ سپس تصمیم می گیریم که چند نفر در قالب این تیم اعزام شوند.
وی، درباره جوانگرایی تیم و تأثیر مثبت این اتفاق گفت: خوشبختانه تیم ما یک تیم جوان شده است. بچه های نوجوانی که اولین سال حضورشان بود، توانستند قدم بزرگی بردارند و با اولین حضور وارد اردوی ملی جوانان شوند. مطمئناً ما این بازیکنان را حمایت خواهیم کرد که در آینده بتوانند پشتوانه ما و تیم ملی بانوان باشند.
ما بعد از مسابقات چین مجدداً اردو خواهیم داشت و احتمالاً برای مسابقات قهرمانی آسیا هم انتخابی را برگزار می کنیم. رقابتها را به صورت آزاد برگزار می کنیم تا ورزشکارانی که جا مانده اند یا توانایی ملحق به تیم ملی را دارند، بتوانند در آن حضور پیدا کند. این مسابقات آزاد احتمالاً اواخر آذر و اوایل دی ماه برگزار شود. انشالله یک تیم مجزا برای مسابقات قهرمانی آسیا خواهیم داشت.
وی، درباره وضعیت کیمیا علیزاده اظهار داشت: کیمیا در لیگ اولین بازی اش را انجام داد. فکر می کنم که تقریباً آماده است که دوباره تمرینات فنی خود را شروع کند و در قالب تیم ملی در رقابتها حضور پیدا کند. مطمئناً مانند گذشته همه تلاش خود را خواهد کرد.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان