بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

زمان قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان به تعویق افتاد


برنامه "بانوی قهرمان" چهارشنبه 3 مهر، با پورحسن، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، درباره زمان قرعه کشی لیگ برتر والیبال و تعداد تیم های شرکت کننده به گفتگو پرداخت.

1398/07/06
08:40


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ پورحسن، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، در پاسخ به این سوال که قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان چه زمانی برگزار خواهد شد و تا به اکنون چه تیم هایی برای حضور در لیگ ثبت نام کرده اند، بیان کرد: تاریخ قرعه کشی را امروز اعلام کردیم. تصورمان بر این بود که 8 تیم داریم؛ اما متأسفانه تا به اکنون 6 تیم بیشتر ثبت نام نکرده اند. قرعه کشی را به زمان دیگر موکول کردیم که حداقل 8 تیم ثبت نام شوند و مسابقات را بین این تعداد برگزار کنیم.
وی، نیز در مقابل این پرسش که فعلاً تاریخ دقیقی برای انجام قرعه کشی ندارید، تشریح کرد: خیر؛ منتظر هستیم که ببینیم 2 تیم دیگر به تیم های ثبت نامی اضافه می شوند یا خیر. بلافاصله بعد از اینکه تعداد تیم ها به عدد 8 رسید، تاریخ قرعه کشی را اعلام می کنیم.
پورحسن، در معرفی تیم های ثبت نام شده در لیگ برتر بانوان گفت: تیم های سایپا، پیکان و اکسون، قزوین، ذوب آهن و باریچ اسانس تا به اکنون اعلام آمادگی کرده اند.
سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، همچنین در پاسخ به این سوال که فکر می کنید چه تیم هایی به تیم های ثبت نامی اضافه شوند، بیان کرد: تیم پارس به ما نامه داده که علاقه مند به حضور در لیگ است. یک تیم شخصی هم اعلام کرده است.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه کنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان