بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

آماده سازی دختران تکواندو برای مسابقات آزاد چین

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 1 مهر، در مصاحبه ای با مهرو کمرانی، سرمربی تیم ملی تکواندو دختران، درباره شرایط ملی پوشان برای حضور در مسابقات آزاد چین به گفتگو پرداخت.

1398/07/02
09:31


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ مهرو کمرانی، سرمربی تیم ملی تکواندو دختران، در ارتباط با رقابتهای انتخابی مسابقات آزاد چین عنوان کرد: امروز در 4 وزن المپیکی مسابقاتی با حضور 38 تکواندوکار برگزار شد. در هر وزن 2 نفر را دعوت کردیم؛ البته به اضافه 3 ورزشکارمان که در مسابقات جهانی مدال داشتند. مهلا مؤمن زاده، دارنده مدال نقره جهانی، همچنین کیمیا همتی و کیمیا علیزاده که در مسابقات گرنداسلم توانستند نقره تیمی را کسب کنند، به همراه 2 بازیکن آقا که در کره موفق شدند برای مسابقات المپیک کسب سهمیه کنند را به مرحله اول رقابتهای انتخابی دعوت نکردیم. انشالله در مرحله دوم که تعداد ورزشکاران با ریزش مواجه خواهد شد، این ورزشکاران حضور خواهند داشت.
سرمربی تیم ملی تکواند دختران، تصریح کرد: مسابقات آزاد چین 16 آبان ماه برگزار خواهد شد. امتیاز این رقابتها برای ما مفید است و نیز بارخورد آن به ما کمک می کند که بدانیم در چه وزن هایی بازیکن آماده تری برای کسب سهمیه داریم. امیدوارم که تیم خوبی را راهی این رقابتها کنیم.
وی، در خصوص زمان برگزاری مرحله دوم رقابتهای انتخابی اظهار داشت: احتمالاً اوایل آبان ماه مرحله دوم انتخابی را برگزار می کنیم تا ریزش انجام شود و نفرات نهایی را اعلام کنیم.
کمرانی، درباره شرایط ورزشکاران جوان گفت: همیشه نیروی جوان باانگیزه تر است. من امروز بازی زیبایی از تکواندوکارانی که اولین سال است در رده جوانان حضور دارند را مشاهده کردم. این یک نوید بسیار خوبی برای ما است.
سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان، نیز در پاسخ به این سوال که به نظر شما امسال شرایط برای کسب سهمیه بازیهای المپیک در بخش بانوان چگونه است، بیان کرد: ما تمام انرژیمان را می گذاریم که 2 سهمیه را کسب کنیم. قدم اول برای ما کسب سهمیه است. انشالله بعداً برای المپیک برنامه ریزی خواهیم کرد.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان