بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

نجمه خدمتی: مسئولین سطح انتظارشان را بالا نبرند


برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 30 شهریور، مصاحبه ای با نجمه خدمتی، ملی پوش تیراندازی را ارائه کرد.

1398/06/31
08:27


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ نجمه خدمتی در فینال مسابقات آزاد تیراندازی موفق شد عنوان قهرمانی رده سنی بزرگسالان را بدست بیاورد.
نجمه خدمتی، ملی پوش تیراندازی، درباره مرحله آخر مسابقات آزاد عنوان کرد: سطح مسابقات بالا بود. تمامی افرادی که قرار است به مسابقات جهانی اعزام شوند، در این مسابقات شرکت داشتند. رکوردهای عالی ثبت کردیم. در مسابقات جهانی اگر بتوانیم این رکوردها را بزنیم، حتماً به فینال راه پیدا می کنیم.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا رکورد شما نسبت به مسابقات قبلی که شرکت می کردید بهتر بود، بیان کرد: امروز یکی از بهترین رکوردهایم را زدم. از این بابت خداروشکر می کنم و این اتفاق را مدیون هاشمی هستم. قبلاً شرایط روحی و تکنیکی مان انقدر عالی نبود؛ اما اکنون در هر مسابقه ای رکوردمان بالاتر می رود.
خدمتی، در خصوص شرایط فعلی خود گفت: حدود یک سال تا المپیک باقی مانده است. تمام تلاشم را می کنم تا در مسابقات المپیک هم بتوانم بهترین نتیجه را بگیرم. امیدوارم که باز هم فینالیست شوم و بتوانم مدال رقابتها را کسب کنم. اکنون تمام تمرکزم روی المپیک است.
وی، در پاسخ به این پرسش که از مسئولین چه خواسته ای دارید تا در رقابتهای آتی بتوانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید، تصریح کرد: از لحاظ فشار روحی و رانی کمی اذیت می شوم. دوست دارم این فشارها کمتر شود تا بتوانم نتیجه بهتری کسب کنم. درخواستم این است که مسئولین سطح انتظارشان را بالا نبرند.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه کنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان