بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

تیم فوتبال دختران ایران از سد قرقیزستان گذشت

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 23 شهریور، ضمن مرور اخباری از ورزش بانوان، با معصومه رضازاده، سرمربی تیم فوتسال رهیاب گستر، درباره رقابتهای لیگ گفتگو کرد.

1398/06/24
09:03

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان تیم رهیاب گستر تهران با سرمربیگری معصومه رضازاده موفق شد شهروند ساری را با نتیجه 6-2 شکست دهد.

معصومه رضازاده، سرمربی تیم فوتسال رهیاب گستر، درباره دیدار با تیم شهروند ساری گفت: مسابقه خوبی بود. ما در این هفته روی نقاط ضعف حریف و تاکتیک هایمان خیلی کار کرده بودیم. نیمه اول از موقعیت هایمان خیلی خوب استفاده کردیم. بازیکنان هنگام دفاع پرس خوبی داشتند و گل هایی را به ثمر رساندند. نیمه دوم هم در شروع مانند نیمه اول بود؛ اما متأسفانه به دلیل اینکه قدر موقعیت هایمان را ندانستیم، در کار دفاعی یک مقدار تمرکز تیم بهم خورد. حتماً باید روی این نقطه ضعفمان کار کنیم.

وی، در پاسخ به این سوال که برای بازی بعد برابر دریژنو فرخ شهر چه برنامه ای دارید، اظهار کرد: متأسفانه من تا به حال بازیهای این تیم را ندیده ام. سعی می کنیم راجع به این تیم اطلاعاتی بدست بیاوریم تا انشالله آن بازی هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.

در ادامه به بخشی از مهمترین اخبار بانوان اشاره می شود:

تیم مس رفسنجان در حساس‌ترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان برابر هیئت خراسان رضوی به برتری رسید.

در ادامه رقابتهای فوتبال زیر 15 سال دختران کافا قرقیزستان هم مقابل ایران شکست خورد.

برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه کنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان