بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

تیم ملی دوچرخه سواری بانوان به مسابقات آسیایی اعزام می شود


برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 26 فروردین، ضمن پیگیری اخباری از ورزش بانوان، با محمود پراش، مربی تیم های ملی استقامت و سرعت دوچرخه سواری، درباره مسابقات پیش رو گفتگویی انجام داد.

1398/01/27
08:03


به گزارش رادیو ورزش؛ اسامی دعوت شدگان به دومین اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان اعلام شد. دومین اردوی تیم ملی بسکتبال 5 نفره بانوان با حضور 21 بازیکن برگزار خواهد شد.
تعداد نفرات اعزامی به مسابقات جهانی تیراندازی مشخص شد. تیم تیراندازی کشورمان جهت حضور در مسابقات جهانی چین، سه‌شنبه راهی این کشور خواهد شد.
محمود پراش، مربی تیم های ملی استقامت و سرعت دوچرخه سواری، در خصوص مسابقات پیش رو اظهار کرد: ما مسابقات قهرمان آسیای جاده ازبکستان را در پیش داریم که برای کسب سهمیه المپیک امتیاز بالایی دارد. با وجود همه سختی هایی که به خاطر شرایط بد اقتصادی بر کشور حاکم است، هم فدراسیون و هم کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش حمایت لازم را از ما داشتند تا این تیم به رقابتهای آسیایی اعزام شود.
ما هم سعی کردیم هر کاری که از دستمان بر می آید و کمک لازم را برای ملی پوشان انجام دهیم تا انشالله یک تیم سطح بالایی را از نظر کمی و کیفی به مسابقات اعزام کنیم. دو بانوی بزرگسال هم در تیم حضور دارند که به علت اینکه مسابقاتشان دیرتر شروع می شود، دوم اردیبهشت ماه به کشور ازبکستان اعزام خواهند شد.
وی، در پاسخ به این سوال که وضعیت آمادگی بازیکنان به چه صورت است، تشریح کرد: خداروشکر هم از نظر کیفی و هم از نظر انگیزه و تجربه در سطح بالایی قرار دارند. دهقان که با یک تیم المپیکی رکاب می زند، هفته گذشته با تیم خود در مسابقات تایلند حضور داشت و خوشبختانه با توجه به شرایط مسیر نتیجه خیلی خوبی کسب کرد. امیدوارم در مسابقات قهرمانی آسیا هر دو بانوی بزرگسالمان عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. این دوچرخه سواران حتی شانس کسب مدال هم دارند؛ اما ببینیم خدا چه می خواهد و در آن روز چه چیزی رقم می خورد.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای شیرین هاشمی، روزهای زوج ساعت 12:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان