بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 16:30 به مدت 30دقیقه

بازدید معصومه ابتکار از اردوهای تیم های ملی بانوان پاراآسیایی

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 7 مهر به موضوعات بازدید معصومه ابتکار از اردوهای تیمهای ملی بانوان معلول جهت اعزام به پاراآسیایی جاکارتا و مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان پرداخت.

1397/07/08
|
11:06

به گزارش رادیو ورزش؛ معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور بانوان با اشاره به شرایط خوب اردوها و بانوان ورزشکار جهت اعزام به پارآسیایی جاکارتا در این رابطه اظهار کرد: امید و اعتماد به نفس خوبی در تیمها وجود دارد. امیدوارم همه چیز بخوبی پیش برود و مشکل خاصی پیش نیاید. زحمات زیادی کشیده شده و همه با انرژی به دنبال این هستند که مثل همیشه دستاوردهای خوبی را کسب نمایند و افتخار و غرور آفرینی ملی را به همراه آورند.
وی ادامه داد: ورزش یکی از زمینه های مهم برای نشاط و مقابله با ناامیدی و یاس است و از این جهت بسیار باید مورد توجه قرار گیرد. به نوبه خودم از تمام کسانی که فداکارانه، با علاقه و با جان و دل تلاش می کنند، تشکر و اعلام می کنم آمادگی دارم که هر کجا لازم باشد، حمایت داشته باشم تا جریان امور تسهیل شود و با کیفیت بهتری پیش رود.
پریسا بهزادی، نائب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی دیگر میهمان این برنامه بود که با اعلام استقبال بی سابقه از مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان در این رابطه بیان کرد: امسال 9 تیم باشگاهی اعلام حضور کردند که شامل تیمهای آسان پرداخت، سپاهان، نیروی هوایی، غفاری قزوین، دانشگاه آزاد اسلامی،اردکان یزد، هرمزگان، همدان و جهش دامغان می شوند. درضمن حدود 150 نفر ورزشکار در این مسابقات شرکت دارند.
وی در ادامه افزود: یکی از نتایج حائز اهمیت این مسابقات این است که تمام قهرمانان را در باشگاه های مختلف پوشش داده اند. امسال نیز مثل سال گذشته مسابقات در 3 مرحله برگزار می شود که مرحله اول آن برگزار شده است. مرحله دوم دو هفته دیگر و مرحله سوم نیز در روزهای اول و دوم آبان در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار می گردد.
برنامه "بانوی قهرمان" روز شنبه 7 مهر با اجرای هاشمی بود. این برنامه ساعت 16:35 روزهای زوج به مدت 25 دقیقه و جمعه ها ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان