صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه از ساعت 16:05 به مدت 55دقیقه

برنامه "جهان فوتبال" روز شنبه 12 خرداد ماه با حضور پندار توفیقی، معاون ورزشی باشگاه استقلال به بررسی آخرین اخبار و اطلاعات باشگاه استقلال اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ پندار توفیقی، معاون ورزشی باشگاه استقلال با مقصر خواندن دلالها در شایعه پراکنی ها برای استقلال پیرامون خبر حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل بدهی های این باشگاه اظهار کرد: هر روز یک شایعه جدید برای استقلال درست می کنند. اینکه چه هدفی پشت این قضایا در فصل نقل و انتقالات است، بزودی برای هواداران روشن می شود. باشگاه استقلال طی سالیان گذشته حجم بدهی زیادی داشته که این باشگاه با جدیت در حال حل و فصل مسائل است. در کنار این بدهی ها، هزینه های جاری باشگاه مانند مربیان، بازیکنان و ... نیز وجود دارد.
وی با بیان اینکه تیام بهترین بازیکنی بود که در تاریخ فوتبال بعد از انقلاب وارد ایران شد درخصوص وضعیت تمدید قرارداد این بازیکن توضیح داد: باشگاه استقلال با تمام توان در حال مذاکره و جلب توافق طرفین است. با آرامشی که بین ما و تیام برقرار شده امیدواریم بهترین تصمیم گرفته شود. او هم اکنون در کشورش سنگال بسر می برد و ما هر روز با او تماس داریم تا امکان بازگشت هر چه زودتر این بازیکن را فراهم آوریم.
توفیقی در رابطه با تمدید قرارداد طولانی مدت سید حسین حسینی، دروازه بان استقلال گفت: من چندین بار با حسینی در مورد قرارداد طولانی مدت پنج ساله صحبت کردم و بالاخره در این مورد به توافق رسیدیم. قرار است مقدمات کار انجام شود و بزودی قرارداد او رونمایی می شود. ضمن اینکه حسینی یکسال دیگر هم با ما قرارداد دارد.
معاون ورزشی باشگاه استقلال در پایان افزود: ما با مرتضی آقاخان هم قرارداد امضا کردیم. البته بازیکنان دیگری هم مد نظر شفر قرار دارند که تا چند روز آینده در مورد آنها اطلاع رسانی می شود. در ضمن از تیم های ملی امید و جوانان هم در پستهای مختلف بازیکن جذب کرده ایم و باشگاه سرمایه گذاری طولانی مدت روی آنها خواهد داشت. همچنین بعد از اینکه بازیکنان ورودی مشخص شدند، لیست فروش بازیکنان معرفی خواهند شد.
برنامه "جهان فوتبال" روز شنبه 12 خرداد با اجرای مهدی شکری پخش شد. این برنامه شنبه ها ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • دستاورهای فوتبال کشور از جام جهانی2018

  • دوندگی و جنگندگی تیم ملی مقابل مراکش

  • پیشنهادات استقلال برای حفظ تیام

  • ترابیان: دلیلی برای حضور 14 تیم فوتسال در لیگ برتر وجود ندارد

  • حضور بازرسان AFC در ایران برای راستی آزمایی مجوز حرفه ای تیمهای لیگ برتری

  • برنامه و نتایج رقابت های جام جهانی2018

  • ارزیابی گروه ایران در مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا

  • لزوم حرفه ای سازی تیم ها در لیگ دسته یک و دو فوتبال

  • تیم فوتسال تاسیسات دریایی، از قهرمانی تا انحلال!

  • ارزیابی بازی های لیگ برتر فوتبال