صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه از ساعت 9:05 به مدت 55دقیقه

برنامه "جهان فوتبال" روز شنبه 5 خرداد ماه با حضور حمیدرضا گرشاسپی، سرپرست باشگاه پرسپولیس به بررسی آخرین اخبار و اطلاعات این باشگاه و همچنین باشگاه استقلال اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ حمیدرضا گرشاسپی، سرپرست باشگاه پرسپولیس پیرامون بخشودگی احتمالی پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی اظهار کرد: در مورد باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی هیچ چیز معلوم نیست. در آخرین دادگاه CAS نمایندگان حقوقی باشگاه شاکی حضور پیدا نکردند که به دلیل رضایت و توافق ما با آنها مبنی بر عدم شکایت بود که در پرونده هم مدارک وجود داشت. در این جلسه از دادگاه، آخرین دفاعیات را انجام دادیم و منتظر نظر نهایی هستیم.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه از گرفتن بازیکن محروم هستیم ولی می توانیم بشکل شفاهی با بازیکنان برای دوره بعد از محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی توافق کنیم و اسامی بازیکنان جدید را هم بعد از اتمام دوره محرومیت باشگاه اعلام خواهیم کرد.
گرشاسپی در مورد همزمانی بازی برگشت پرسپولیس در مقابل الدحیل قطر با شب عاشورا بیان کرد: قبل از اینکه قرعه کشی صورت گیرد؛ فدراسیون فوتبال با AFC مکاتبه کرد و به دلیل همزمانی تاریخ مسابقه با شب عاشورا درخواست جابجایی بازی را داشت. AFC نیز پاسخ داد که ما می توانیم میزبانی ها را جابجا کنیم. ولی این کار باعث می شد که فرصت میزبانی در بازی برگشت را از دست بدهیم و آسیب بینیم.
وی ادامه داد: ولی در این مورد نگرانی نداریم. چون مثل دو سال قبل که تیم ملی در چنین روزی با کره بازی داشت و تماشاگران، آزادی را به حسینیه تبدیل کردند؛ این اتفاق دوباره توسط هواداران پرسپولیس رخ خواهد داد.
محمدحسین زرندی، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که در مورد وضعیت تمدید قرارداد تیام با استقلال و گمانه زنی در مورد مبلغ قرارداد یک میلیون دلاری او گفت: طبق آخرین صحبتی که با تیام قبل از اینکه از ایران برود؛ داشتیم؛ او قصد داشت چند روزی با خانواده به کویت برود؛ سپس از آنجا به سنگال رفته و بعد از آن نیز برای زیارت خانه خدا راهی مکه مکرمه شود.
وی در ادامه افزود: بحث یک میلیون دلار را نمی توانم بصورت رسمی تائید یا رد کنم. صحبتی بین افتخاری، توفیقی و مدیر برنامه های تیام بصورت خصوصی مطرح شده است. مدیر عامل باشگاه و معاون ورزشی برای 24 ساعت جهت مذاکره با نماینده این بازیکن به استانبول رفتند که نشان از اهمیت کار می دهد. پیشنهاد تمدید قرارداد و ادامه حضور تیام به او ارائه شده که خیلی بهتر از سال گذشته و با انعطاف بیشتری است و در حال حاضر منتظر پاسخ تیام هستیم.
زرندی درخصوص نورافکن و حسینی اعلام کرد: امید نورافکن برای ادامه فوتبال راهی اروپا می شود. در مورد سید حسین حسینی نیز هیچ درخواست رسمی برای جذب او به باشگاه نرسیده است و او برای یکسال دیگر با باشگاه قرارداد دارد و طبق صحبتی که انجام شده برای تمدید قراردادش برای چند سال آینده هم با باشگاه استقلال به توافق رسیده است.
برنامه "جهان فوتبال" روز شنبه 5 خرداد با اجرای شهاب قاسمی پخش شد. این برنامه شنبه ها ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • دلایل عدم موفقیت تیم های ایرانی در فینال جام باشگاه های آسیا

  • استقلال از زبان مدیرعامل باشگاه

  • اختلال احتمالی عملکرد بازیکنان پرسپولیس در دیدار با کاشیما

  • آسیب شناسی تغییرات ایجاد شده در لیگ فوتسال

  • دلایل حذف زودهنگام تیم ملی فوتسال ایران از المپیک آرژانتین

  • علل حذف تیم فوتبال نوجوانان ایران از رقابتهای قهرمانی آسیا

  • اهداف برگزاری تورنمنت چهارجانبه فوتسال در تبریز

  • بررسی ساختار فوتبال ایران در آسیا

  • جام ملت های آسیا؛ تدافعی یا مالکانه؟

  • کپی نتایج بد مسابقات آسیایی چهارسال قبل