صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه از ساعت 9:05 به مدت 55دقیقه

برنامه و نتایج رقابت هاجام جهانی 2018

قهرمان جام جهانی2018 فرانسه
نهایی
یکشنبه 24 تیر 1397
فرانسه 4 - 2 کرواسی
رده بندی
شنبه
شنبه 23 تیر 1397
بلژیک 2 - 0 انگلیس
نیمه نهایی
چهارشنبه 20 تیر 1397
کرواسی 2- 1 انگلیس 22:30

ﺳﻪشنبه 19 تیر 1397
فرانسه 1 - 0 بلژیک 22:30
.......................................................................................................

دیدار مرحله یک چهارم نهایی
شنبه 16 تیر 1397
بازی 60 سوئد 0 - 2 انگلیس ---18:30--1397/04/16--- ورزشگاه سامارا آره‌نا
بازی 59 روسیه2(3) پنالتی - 2 (4) کروواسی-22:30--1397/04/16---ورزشگاه فیشت
.......................................................................................................

جمعه 15 تیر 1397
بازی 57 اروگوئه 0 - 2 فرانسه - ورزشگاه نیژنی نووگورود
بازی58 برزیل 1 - 2 بلژیک -ورزشگاه کازان آره‌نا
.......................................................................................................

دیدار مرحله یک هشتم نهایی
رنامه مسابقات #جام_جهانی2018؛ مرحله یک‌هشتم نهایی
شنبه نهم تیر 97
فرانسه 4 - 3 آرژانتین؛ ساعت 18:30
اروگوئه 2 - 1 پرتغال؛ ساعت 22:30

یکشنبه دهم تیر 97
اسپانیا1 (3)- روسیه1(4) پنالتی؛ ساعت 18:30

کرواسی 1 (3) - دانمارک 1 (2)ساعت 22:30

دوشنبه یازدهم تیر 97
️برزیل2 - مکزیک0؛ ساعت 18:30
بلژیک3 - ژاپن2؛ ساعت 22:30

سه شنبه دوازدهم تیر 97
️سوئد 1 - سوئیس0 ساعت 18:30
کلمبیا 1 (3) پنالتی- انگلیس1 (4)پنالتی ساعت 22:30


دیدار نیمه نهایی
بازی شصت‌ویکم، 10 جولای 2018 (19 تیرماه 97) برنده بازی 57 - برنده بازی 58، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 22:30
بازی شصت‌ودوم، 11 جولای 2018 (20 تیرماه 97) برنده بازی 59 - برنده بازی 60، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 22:30

دیدار رده‌بندی
بازی شصت‌وسوم، 14 جولای 2018 (23 تیرماه 97) بازنده بازی 61 - بازنده بازی 62، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30

دیدار فینال
بازی شصت‌وچهارم، 15 جولای (24 تیرماه 97) برنده بازی 61 - برنده بازی 62، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 19:30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
دیدارهای مرحله گروهی

گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان
تاریخ و ساعت
24 خرداد 1397 ساعت 19:30 روسیه 5 عربستان 0
25 خرداد 1397 ساعت 16:30 مصر 0 اروگوئه 1
29 خرداد 1397 ساعت 22:30 روسیه 3 مصر1
30 خرداد 1397 ساعت 19:30 اروگوئه 1 عربستان0
4 تیر 1397 ساعت 18:30 اروگوئه 3 روسیه0
4 تیر 1397 ساعت 18:30 عربستان 2 مصر1

---------------------------------------------------------------------------------
گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش
تاریخ و ساعت
25 خرداد 1397 ساعت 19:30 ایران 1 مراکش 0
25 خرداد 1397 ساعت 22:30 اسپانیا 3 پرتغال3
30 خرداد 1397 ساعت 16:30 پرتغال 1 مراکش1
30 خرداد 1397 ساعت 22:30 ایران0 اسپانیا1
4 تیر 1397 ساعت 22:30 ایران1 پرتغال1
4 تیر 1397 ساعت 22:30 مراکش2 اسپانیا2

---------------------------------------------------------------------------------
گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا
تاریخ و ساعت
26 خرداد 1397 ساعت 14:30 فرانسه 2 استرالیا1
26 خرداد 1397 ساعت 20:30 پرو 0 دانمارک1
31 خرداد 1397 ساعت 16:30 فرانسه 1 پرو 0
31 خرداد 1397 ساعت 19:30 استرالیا 1 دانمارک1
5 تیر 1397 ساعت 18:30 دانمارک 0 فرانسه0
5 تیر 1397 ساعت 18:30 استرالیا 0 پرو 2

---------------------------------------------------------------------------------

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه
تاریخ و ساعت
26 خرداد 1397 ساعت 17:30 آرژانتین 1 ایسلند1
26 خرداد 1397 ساعت 23:30 کرواسی 2 نیجریه0
31 خرداد 1397 ساعت 22:30 آرژانتین 0 کرواسی3
1 تیر 1397 ساعت 19:30 ایسلند0 نیجریه2
5 تیر 1397 ساعت 22:30 آرژانتین 2 نیجریه1
5 تیر 1397 ساعت 22:30 کرواسی 2 ایسلند1

---------------------------------------------------------------------------------

گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان
تاریخ و ساعت
27 خرداد 1397 ساعت 16:30 کاستاریکا 0 صربستان1
27 خرداد 1397 ساعت 22:30 برزیل 1 سوئیس1
1 تیر 1397 ساعت 16:30 برزیل 2 کاستاریکا0
1 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس1 صربستان2
6 تیر 1397 ساعت 22:30 صربستان 0 برزیل2
6 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس2 کاستاریکا2

---------------------------------------------------------------------------------

گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی
تاریخ و ساعت
27 خرداد 1397 ساعت 19:30 آلمان 0 مکزیک1
28 خرداد 1397 ساعت 16:30 سوئد 1 کره جنوبی0
2 تیر 1397 ساعت 22:30 آلمان 2 سوئد1
2 تیر 1397 ساعت 19:30 کره جنوبی1 مکزیک2
6 تیر 1397 ساعت 18:30 کره جنوبی 2 آلمان0
6 تیر 1397 ساعت 18:30 مکزیک0 سوئد2

---------------------------------------------------------------------------------

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس
تاریخ و ساعت
28 خرداد 1397 ساعت 19:30 بلژیک 3 پاناما0
28 خرداد 1397 ساعت 22:30 انگلیس 1 تونس2
2 تیر 1397 ساعت 16:30 بلژیک 5 تونس 2
3 تیر 1397 ساعت 16:30 انگلیس6 پاناما1
7 تیر 1397 ساعت 22:30 انگلیس 0 بلژیک1
7 تیر 1397 ساعت 22:30 پاناما 1 تونس2

---------------------------------------------------------------------------------

گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن
تاریخ و ساعت
29 خرداد 1397 ساعت 16:30 لهستان 1 سنگال2
29 خرداد 1397 ساعت 19:30 کلمبیا 1 ژاپن2
3 تیر 1397 ساعت 19:30 ژاپن2 سنگال2
3 تیر 1397 ساعت 22:30 لهستان0 کلمبیا3
7 تیر 1397 ساعت 18:30 ژاپن0 لهستان1
7 تیر 1397 ساعت 18:30 کلمبیا 0 سنگال1

مرتبط با این خبر

  • بررسی ساختار فوتبال ایران در آسیا

  • جام ملت های آسیا؛ تدافعی یا مالکانه؟

  • کپی نتایج بد مسابقات آسیایی چهارسال قبل

  • بررسی دلایل خشونت های فوتبالی در هفته های اخیر

  • ضعف مدیریت باشگاه ها در انتخاب مربیان فوتبال اصلح

  • تحلیل هفته اول لیگ برتر از نگاه حاج رضایی

  • جشن برترین های لیگ هفدهم در میلاد

  • دستاورهای فوتبال کشور از جام جهانی2018

  • دوندگی و جنگندگی تیم ملی مقابل مراکش

  • حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، شایعه یا واقعیت؟!