صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه از ساعت 9:05 به مدت 55دقیقه

برنامه جهان فوتبال شنبه اول اردیبهشت با حضور مجید حلاجی، مدیر عامل باشگاه تاسیسات دریایی به موضوع علت انحلال تیم فوتسال تاسیسات دریایی اختصاص داشت.

چندی پیش خبر انحلال تیم فوتسال تاسیسات دریایی که قهرمانی لیگ فوتسال را در کارنامه خود دارد و همواره یکی از مدعیان قهرمانی رقابتهای فوتسال است، همه فوتبالیها و فوتسالی ها را بهت زده کرد که خبر آن هم در سایت رادیو ورزش درج شد.
به منظور ریشه یابی و چرایی این موضوع، به سراغ مجید حلاجی مدیر عامل باشگاه تاسیسات دریایی رفتیم و علت را از زبان ایشان جویا شدیم که صحبتهای ایشان از نظرتان می گذرد:
به گزارش رادیو ورزش؛ مجید حلاجی، مدیر عامل باشگاه تاسیسات دریایی پیرامون علت انحلال تیمش اظهار کرد: به دلیل نبود پروژه و مشکلات مالی نتوانستیم تیمداری را ادامه دهیم و ناچاریم امتیاز آن را واگذار کنیم .
وی در این باره توضیح داد: هفته گذشته طی بیانیه ای از حضور در لیگ برتر فوتسال عذرخواهی کردیم که علت آن بحثهای مالی بود. چون تیمداری ما پروژه محور است و اگر مشکلات مالی پیش بیاید ناچار باید صرفه جویی شود. از طرفی به دلیل هزینه های بالای فوتسال، مجمع امسال قادر نبود بودجه های مورد نیاز را تامین کند و اینطور به ما تکلیف شد.
حلاجی درخصوص اهداف این مجموعه برای تشکیل تیم فوتسال تاسیسات دریایی افزود: هدف ما بیشتر انجام یک کار اجتماعی بود و در کنار آن مطرح شدن نام تاسیسات دریایی هم برای ما مهم بود. از همین رو توانستیم برای اولین بار در سال 93 قهرمان شویم و به هدف خودمان برسیم. اما الان شرایط فرق کرده. علی رغم اینکه می خواهیم تیمداری را ادامه دهیم، اما هرچه هزینه می شود بازگشت سرمایه ندارد. به دفعات و در جلسات مختلف مشکلاتمان را عنوان کردیم. ولی هیچوقت حمایت مالی به آن صورتی که باید از تیمهای ورزشی بشود، این حمایتها صورت نمی گیرد.
حلاجی تاکید کرد: در بدو ورود باید به فدراسیون پرداخت داشته باشیم. همچنین بابت شرکت در مسابقات لیگ و برای پخش مستقیم بازیهایمان هم باید هزینه کنیم. در همه جای دنیا روی بازرگانی ورزشی کار می شود. ولی ما در این مورد چیزی نمی دانیم و وارد حوزه ورزش می شویم و گرفتار می شویم.
برنامه جهان فوتبال شنبه اول اردیبهشت با اجرای مهدی شکری پخش شد. این برنامه شنبه ها ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • دلایل عدم موفقیت تیم های ایرانی در فینال جام باشگاه های آسیا

  • استقلال از زبان مدیرعامل باشگاه

  • اختلال احتمالی عملکرد بازیکنان پرسپولیس در دیدار با کاشیما

  • آسیب شناسی تغییرات ایجاد شده در لیگ فوتسال

  • دلایل حذف زودهنگام تیم ملی فوتسال ایران از المپیک آرژانتین

  • علل حذف تیم فوتبال نوجوانان ایران از رقابتهای قهرمانی آسیا

  • اهداف برگزاری تورنمنت چهارجانبه فوتسال در تبریز

  • بررسی ساختار فوتبال ایران در آسیا

  • جام ملت های آسیا؛ تدافعی یا مالکانه؟

  • کپی نتایج بد مسابقات آسیایی چهارسال قبل