از ساعت به مدت

رادیو ورزش

صداي پيشكسوت

حشمت مهاجرانی و خاطرات فوتبالی

در برنامه "صدای پیشكسوت" یكشنبه 1 مرداد، حشمت مهاجرانی، پیشكسوت فوتبال، خاطراتی از زندگی ورزشی خود را شرح داد.

1396/05/02
14:37

به گزارش رادیو ورزش؛ حشمت مهاجرانی، پیشكسوت فوتبال، درباره دوران مربیگری خود در تیم ملی گفت: من همیشه نسبت به تیم و شغلم احساس مسئولیت كامل داشتم و اگر قرار بود 2 ماه در اردو باشم، با بازیكنانم زندگی می كردم و پا به پای بازیكنان گام برمی داشتم به همین جهت دوستی و رفاقتی در تیم ملی وجود داشت.
وی، در خصوص بازی علی كریمی در بایرن مونیخ اظهار داشت: علی كریمی یكی از بزرگترین بازیكنان تاریخ مملكت ما است. كریمی در حد بازیكنان بزرگ دنیا بود و خصوصیات بسیار بالایی داشت. این بازیكن متأسفانه به هر دلیلی نتوانست قابلیت های خود را در بایرن مونیخ نشان دهد.
مهاجرانی، تصریح كرد: ما نمی توانیم بگوییم كه تیم ملی اكنون بهتر است یا تیم سال 78 عملكرد بهتری داشت. یك سری بازیكنان در گذشته بودند كه برای تیم اكنون مناسب هستند و در حال حاضر بازیكنانی در تیم ملی حضور دارند كه برای سال 78 مناسب بودند. امكانات، زمان و مكان در شرایط تیم تأثیرگذار است. بازیكنانی مثل علی دایی، علی كریمی و كریم باقری برای هر تیمی در طول تاریخ مناسب هستند.
وی، نیز به بازی خوب برزگری اشاره كرد و گفت: من همیشه می گویم برزگری غزال بود و روی هوا راه می رفت؛ این بازیكن خصوصیات خاص خود را داشت. این بازیكن بعد از آسیب دیدگی كه برایش پیش آمد به باشگاه رأس الخیمه در دوبی پیوست و با پای زخمی بازی می كرد. حد كلاس فوتبالی برزگری آنقدر بالا بود كه دان ریوی مربی وقت تیم ملی انگلستان برزگری را از رأس الخیمه به انگلستان برد.
برنامه صدای پیشكسوت، روزهای شنبه و یكشنبه هر هفته ساعت 21:00 الی 21:30 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
صدای پیشكسوت