از ساعت به مدت

رادیو ورزش

صداي پيشكسوت

پای صحبت احتشام زاده پیشكسوت تنیس روی میز


در برنامه "صدای پیشكسوت" شنبه 22 مهر، امیر احتشام زاده، پیشكسوت ورزش پینگ پنگ، مختصری از خاطرات ورزشی خود را ارائه كرد.

1396/07/23
09:25


به گزارش رادیو ورزش؛ امیر احتشام زاده، پیشكسوت ورزش پینگ پنگ، درباره آخرین بازی ملی خود گفت: آخرین بازی ملی من سال 1349در چین بود. بنده و دیگر بازیكنان آن زمان هیچگاه در تیم ملی مربی نداشتیم. در دورانی كه بازی می كردم، هیچ پولی به عنوان حق الزحمه پرداخت نمی شد. ما فقط تعصب باشگاهی داشتیم و برای پول كار نمی كردیم.
وی، در مقابل این گفته كه شنیده شده شما در تیم تاج بازی می كردید، اما طرفدار تیم شاهین بودید، عنوان كرد: بله؛ زمانیكه من در دبیرستان البرز می رفتم، برومند، اكبر كیا و تعدادی دیگر از تنیسورهای تیم شاهین در مدرسه ما تحصیل می كردند و من با آنها دوست بودم و به همین جهت به تیم شاهین گرایش داشتم.
احتشام زاده، ادامه داد: با توجه به علاقه ام به تیم شاهین به دكتر اكرامی، مدیر باشگاه شاهین گفتم اگر دو نفر دیگر به تیم اضافه كنید، برای باشگاه شما بازی خواهم كرد و او در پاسخ گفت كه برایم مقدور نیست بازیكنی اضافه كنم؛ هرگاه تمایل به همكاری داشتی می توانی با خود بازیكنانی را به تیم بیاوری.
این پیشكسوت پینگ پنگ، به حضور كوتاه مدت خود در باشگاه شاهین اشاره كرد و گفت: یك مدت تعدادی از فوتبالیست های باشگاه تاج از جمله: بیاتی، جدی كار، نادر افشار و برخی دیگر از تاج شدند و برای شاها بازی كردند؛ من هم به همراه آنها رفتم؛ اما بعد از حدود 10 ماه مجدداً همه به باشگاه تاج بازگشتیم.
برنامه صدای پیشكسوت، با اجرای منوچهر زندی، روزهای شنبه و یكشنبه هر هفته از ساعت 21:05 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
صدای پیشكسوت