صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 80دقیقه

برنامه "نیمکت" دوشنبه 14 فروردین، در بخش با فدراسیون ها مدیر روابط عمومی فدراسیون تکواندو و تیراندازی با کمان اخباری را به اطلاع رساندند.

به گزارش رادیو ورزش؛ در بخش با فدراسیون ها، شکریان، مدیر روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اظهار داشت: تیم ملی تکواندو زنان فردا عازم مراکش می شود. این تیم با تصمیم کادر فنی برای آمادگی بیشتر به منظور حضوری موفق در چهارمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی، در اولین دوره مسابقات جام ریاست آفریقا حضور پیدا می کند. در این رقابتها که از روز جمعه 18 فروردین ماه به مدت 3 روز برگزار می شود، هوگوپوشان کشورمان با ترکیب فاطمه مداحی و کیانا اخوان در وزن 46- کیلوگرم، سودابه پورصادقی و ناهید کیانی در وزن 49- کیلوگرم، فاطمه اموری در وزن 53- کیلوگرم، مهسا جدی و طیبه پارسا در وزن 57- کیلوگرم، حنانه همتی و پریسا جوادی در وزن 62- کیلوگرم، هانیه اخلاقی در وزن 67- کیلوگرم، نفیسه مخلصی و فاطمه مصطفایی در وزن 73- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن 73+ کیلوگرم به رقابتها اعزام خواهند شد. هدایت این تیم بر عهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی است.
وی، خاطرنشان کرد: تیم‌ملی تکواندوی زنان کشورمان، سه شنبه (22 فروردین‌ماه) ساعت 04:25 صبح به ایران بازخواهند گشت.
مدیر روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، عنوان کرد: بعد از جلسه هماهنگی که بین مسئولین فدراسیون و تیم های حاضر در لیگ برتر تیراندازی با کمان در اواخر اسفند برگزار شد؛ انشالله جلسه قرعه کشی در تاریخ 16 فروردین و در ساعت 14:00 برگزار خواهد شد. در این جلسه قرار است نمایندگان باشگاه های ذوب آهن اصفهان، دانشگاه آزاد لاهیجان، نفت امیدیه، باشگاه مقاومت تهران، باشگاه کمانداران، میثاق البرز، هیئت استان مرکزی، آرمان تهران، استقلال هرمزگان، راهنمای رامسر، هیئت مازندران، هیئت تهران، دانشگاه کیان سازه چکاد، پتروکیمیاگر و عقیدتی سیاسی نزاجا حضور پیدا کنند.
برنامه زنده "نیمکت" امروز با اجرای زورقچیان و مرادی، برنامه ای تفریحی با رویکرد سرگرمی و خانواده بود که با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمکت نشین و ریکاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05 به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

مرتبط با این خبر

  • گفتگو با یک خانواده پینگ پنگ باز

  • برگزاری اولین دوره مسابقات رشته کراس فیت در دهه فجر

  • فوتبال ساحلی فینال جام باشگاه های جهان

  • تلاش بانوان فوتسالیست برای حضوری پرقدرت در المپیک

  • آروین معظمی بر سکوی نخست تایم تریل انفرادی ایستاد

  • ششمین دوره مسابقات "درای تولینگ" قهرمانی کشور برگزار می شود

  • تهران فاتح مرحله چهارم موتوریس قهرمانی کشور

  • آغاز لیگ برتر و دسته یک تیراندازی بانوان از دوم آذرماه

  • ترکیب کمانداران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد

  • مریم هاشمی چهارمین مدال طلای خود را اهدا می کند