از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

بازیكن اسبق استقلال: بازیكنان امشب باید جنگنده و حمله ای بازی كنند

یدالله اكبری درباره بازی امشب استقلال مقابل الهلال گفت: بچه ها باید با تمام توان و محكم بازی كرده تا فرصت گل بیشتری نصیب تیم شود.

1400/06/22
18:10

به گزارش رادیو ورزش؛ یدالله اكبری بازیكن اسبق تیم ملی و استقلال تهران در گفت و گو با برنامه از فوتبال چه خبر (گروه مسابقات) درباره بازی امشب استقلال و الهلال گفت: این تیم یكی از تیم‌های بسیار قدرتمند آسیاست. 2 بازیكن حرفه ای در خط جلو دارد. امشب یكی از بهترین بازی‌های غرب آسیا می‌تواند باشد. فكر می‌كنم استقلال هم با بازیكنان خوبی كه گرفته و اگر در بازی امشب خودشان باشند قطعا برنده مسابقه است چرا كه همیشه دیدار این دو تیم پایاپای بوده است.

وی درباره جدایی بازیكنان اساسی از استقلال افزود: فرهاد مجیدی بازیكنان شایسته ای را جذب كرده است. قطعا مشكلاتی به وجود خواهد آمد چرا كه بازیكنان جدید تا به حال در كنار بقیه اعضای تیم بازی نكردند. به هر حال بازیكنان خوبی بودند كه به این تیم بزرگ دعوت شدند. بازی مهمی را پیش رو داریم و تیم حریف هم قوی است ولی استقلال هم دست و پا بسته نیست و همیشه با این تیم خوب بازی كرده است. مخصوصا با این عرب‌ها همیشه فیزیكی و جنگنده بازی كردیم. امیدوارم امشب برنده میدان باشیم.

یدالله اكبری با اشاره به نوع بازی استقلال اظهار كرد: چون تیم رقیب بازیكنان حرفه ای دارد نباید در مقابل آن تدافعی بازی كرد. استقلال هم همیشه حمله ای بازی كرده است. چرا كه استقلال هم تیم بزرگی در آسیا است و الهلال هم با وجود بازیكنان قوی از ما ترس دارد. اگر عقب بیاییم قطعا كار برای ما سخت خواهد شد. من در برابر این تیم بازی كردم و گل هم زدم و از قدیم هم دارای بازیكنان خوب بودند. امشب هم بچه ها باید با تمام توان و محكم بازی كرده تا فرصت گل بیشتری نصیب تیم شود. بازیكنان حتما باید امشب دونده باشند.

او در پایان تصریح كرد: باید یك بازیكن بازی ساز امسال تیم می‌گرفت. تیم استقلال همیشه همچین بازیكنی را داشته است. امین قاسمی بازیكن خیلی خوبی است و قطعا امشب تاثیرگذار خواهد بود.

گفتنی است این دیدار به صورت زنده از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟