از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

سهیل مهدی: همه باشگاه‌ها موظفند 2 ورزشگاه برای بازی‌های خود معرفی كنند

مسئول كمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال از روند اقدامات ورزشگاه وطنی مازندران و آیین نامه تبلیغات باشگاه‌ها خبر داد.

1400/06/18
18:21

به گزارش رادیو ورزش؛ سهیل مهدی مسئول كمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفت و گو با برنامه از فوتبال چه خبر (گروه مسابقات) گفت: در استان مازندران هستیم و از چند ورزشگاه بازدید كردیم. تا جایی كه توانستیم كمك كردیم تا رقابت‌های خوبی را برای فصل آتی داشته باشیم. حركات اولیه برای جمع آوری چمن‌های مصنوعی ورزشگاه وطنی قائمشهر به كمك اداره كل و هیات فوتبال استان  انجام شده است. امیدوارم پیمانكاری كه دیروز انتخاب شد، برنامه زمان بندی خود را ارائه دهد تا فوتبالیست‌ها و طرفداران تیم نساجی میزبان بازی‌هایشان در شهر خود باشند.

وی افزود: طی مكاتباتی كه با باشگاه‌ها داشتیم همه آن‌ها موظف هستند 2 ورزشگاه را برای بازی‌های خود اعلام كنند. بنابراین در صورت آماده نشدن ورزشگاه وطنی قبل از بازی‌ها، سراغ دومین ورزشگاه معرفی شده می‌رویم.

سهیل مهدی با اشاره به دستورالعمل‌های ارسالی درباره تبلیغات و رنگ لباس بازیكنان اظهار كرد: این موارد جزء ماده 27 آیین نامه برگزاری مسابقات بود كه ما جزئیاتی از جمله رنگ لباس ها و موارد تبلیغاتی را به باشگاه‌ها اعلام كردیم كه به استاندارهای روز دنیا نزدیك است. باشگاه ها هم متقاصی تبلیغات هستند. ما این فضاها را هم در نظر گرفتیم. سعی كردیم كه تیم‌ها از یك فصای مشترك استفاده كرده و هرج و مرج جانمایی مختلف از روی لباس‌ها حذف شود و پوشش یكپارچه‌تری را برای بازیكنان داشته باشیم.

برنامه از فوتبال چه خبر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16 به مدت یك ساعت از رادیو ورزش پخش می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟