از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

شفیعی: محرومیت سنگینی برای تبانی احتمالی در لیگ دسته دو فوتبال در نظر گرفته خواهد شد

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال درباره محرومیت سنگین تیم‌های متخلف در صورت احراز تبانی، توضیحاتی را مطرح كرد.

1400/04/30
17:11

به گزارش رادیو ورزش؛ مهرداد شفیعی مسئول برگزاری لیگ دسته دوم فوتبال در گفت و گو با برنامه از فوتبال چه خبر درباره تعلیق این رقابت ها به دلیل تبانی بیان كرد: 3 تیم جهت حضور در پلی اف لیگ دسته دوم فوتبال نیاز به تفاضل گل داشتند كه نتایج شبهه دار بود و جلسه ای در فدراسیون فوتبال برگزار شد و خواستیم روند گلزنی ها مورد ارزیابی قرار گیرند.


او گفت: تعلیق مسابقات پلی آف انجام شد و پرونده به صورت كامل به مراجع ذی صلاح ارجاع داده شد و كمیته اخلاق به دعوت برخی افراد پرداخت تا با تشكیل جلسه در روز دوشنبه هفته آینده این بازی ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.

شفیعی اظهار كرد: توقف بازی ها نه نشان از انكار نه و نه تایید تبانی ست. در فیلم به ثمر رساندن گل‌ها اگر تخلفی از سوی افرادی اتفاق افتاده باشد آن ها با شدیدترین برخورد انضباطی رو به رو خواهند شد. برخوردها با كسر امتیاز، سقوط متخلف و حتی محرومیت مادام العمر همراه است. همه چیز به نظر نهایی كمیته انضباطی فوتبال دارد.

او بیان كرد: پرونده تازه تشكیل شده است و مستندات ارجاع داده شده است و كسانی كه در این پرونده دخیل هستند و همه چیز به كمیته اخلاق بستگی دارند. ما با توجه به اینكه باید دیدار پلی آف را برگزار كنیم باید پرونده با سرعت لازم بررسی شود و كمیته اخلاق هم به صورت فوری پرونده را مورد بررسی قرار دهد. امیدواریم با دستور ریاست فدراسیون فوتبال این قضیه به جمع بندی نهایی برسد.

برنامه از فوتبال چه خبر (از گروه مسابقات ورزشی) هرروز ساعت 16 از رادیو ورزش پخش می‌شود.دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟