صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

برنامه از فوتبال چه خبر؟ شنبه 24 تیر ماه با حضور جمعی از کارشناسان فوتسال به بررسی وضعیت تیم گیتی پسند، نماینده ایران در مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا رعدی، کارشناس و مربی فوتسال پیرامون وضعیت تیم گیتی پسند برای حضور در مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا اظهار کرد: تیم گیتی پسند در شرایط ایده آلی قرار دارد. این تیم بازیکنان خوبی دارد و زمان مناسبی را برای تمرینات انتخاب کرده است. اگر اشتباهات فردی زیادی در خلال بازی ها رخ ندهد؛ به فینال خواهد رسید. با توجه به قهرمانی بلامنازع ایران در آسیا و اینکه اکثر بازیکنان تیم در جام جهانی و جام ملت های آسیا حضور داشته اند؛ قهرمانی گیتی پسند دور از دسترس نیست.
محمدحسین عراقی زاده، قائم مقام باشگاه گیتی پسند درخصوص وضعیت تیم های شرکت کننده در جام باشگاه های آسیا بیان کرد: در هر دوره ای که باشگاهی از ایران در جام باشگاه های آسیا حضور پیدا کرد؛ این حضور پر قدرت بود. همه تیم های آسیایی مانند ژاپن، تایلند، چین و قطر سرمایه گذاری زیادی کرده اند و سطح مسابقات بسیار بالاست. این دوره سومین حضور تیم گیتی پسند است. سال گذشته که قهرمان لیگ ایران شدیم؛ تمرینات را زودتر از موعد مقرر شروع کردیم. کادر فنی عوض شده و 80 درصد بازیکنان و کادر فنی را حفظ کرده ایم. 8 بازیکن ملی پوش در تیم بازی می کنند و از یک بازیکن برزیلی در یکی از پست ها استفاده کرده ایم.
علی افضل، سرمربی تیم گیتی پسند در رابطه با شرایط تیمش گفت: امسال باشگاه های فوتسال آسیا از بازیکنان ایرانی و برزیلی خوبی در تیم های خود استفاده کرده اند و کیفیت تیم ها خیلی بالاتر رفته و درنتیجه کار ما سخت تر شده است. امیدواریم در این دوره از مسابقات بدرخشیم و جام را به ایران برگردانیم. فوتسال ایران یک برند است و بازیکنان ارزشمندی داریم. تیم هایی مانند چین، ویتنام و عراق از مربیان و بازیکنان ایرانی در تیمشان استفاده کرده اند؛ در نتیجه بازی ها به نسبت جام ملت ها آسیا سخت تر خواهد بود ولی تیمی که می خواهد قهرمان شود؛ باید همه بازی ها را ببرد و ما باید حرفه ای عمل کنیم. بازیکنان هم باید دقت کنند تا مصدوم نشوند و کارت بی مورد نگیرند.
محمد کشاورز، کاپیتان تیم گیتی پسند در مورد وضعیت تیمش توضیح داد: شرایط تیم بسیار خوب است. از نظر بدنی و ذهنی در آمادگی کامل بسر می بریم. در گروه مرگ قرار داریم ولی از آنجا که می خواهیم قهرمان شویم؛ این موضوع برایمان مهم نیست.
ما باید اسپانسرها را وارد فوتسال کنیم تا باشگاه ها ترغیب شوند و بازیکن بسازند و برنامه ریزی مناسب برای تیم ملی و لیگ داشته باشیم. بعلاوه برای بخش خصوصی انگیزه بوجود آوریم تا سرمایه گذاری کنند و ماندگار شوند.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر" شنبه 24 تیر با اجرای مهدی شکری تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • اظهارات پندار توفیقی در مورد شکایت تیموریان و رضایی از استقلال

  • اظهارات رئیس کمیته نقل و انتقالات در مورد حق رشد بازیکنان

  • تلاش صبای قم برای بازگشت به لیگ برتر

  • علی لطیفی و برنامه هایش در تیم اکسین البرز

  • دهشمند: علی حنطه دل و جرات بها دادن به بازیکنان بومی اراک را دارد

  • احیای دوباره تیم صنعت ماشین سازی تبریز

  • نگاهی به یارگیری تیم استقلال برای فصل جدید

  • حاشیه های برگزاری لیگ برتر فوتسال

  • آشفتگی در بازار نقل و انتقالات فوتبال کشور

  • شرایط پرسپولیس برای انتقال علیرضا بیرانوند به فنر باغچه